Home Kontakt
Szukaj
zarabiaj pieniądze

Śmieszne

Acne
Chłopak ma nie lada problem natury estetycznej. Pomóż mu pozbyć się defektu, który go dręczy zanim minie czas.
Alkohol
Alkohol to gra nie tylko dla lubiących napoje wysoko wyskokowe, ale także dla zwinnych i mających celne oko, aby wlać alkohol do szklanek po równych ilościach do każdej z nich. Zadanie dość proste, niewymagające posiadania zawodu barmana.
Arm Wrestling
Spróbuj pokonać mocnego dziadka. Zmierzysz się z nim na rękę. Dziadek wygląda niepozornie, ale siła to jego mocna strona. Trzeba przyznać, że ma bardzo rozbudowaną muskulaturę.
Ask the Spirits 2
Wierzysz w duchy? Jeśli tak to świetna zabawa dla Ciebie. Zapytaj zjawę o rzeczy które Cię interesują, a ona chętnie odpowie. Przy okazji podszlifujesz swój angielski.
Attack of the Sprouts
Niecne, zielone stworki mają ochotę zjeść Twój obiad. Strzałkami na klawiaturze lewą i prawą pozbądź się niechcianych gości zanim doprowadzą Cię do zieloności.
Bamtang
Pomóż bohaterowi spokojnie obejrzeć mecz piłki nożnej w jego własnym domu. Za pomocą myszki przeganiaj ewentualne osoby i przedmioty mogące zakłócić śledzenie przebiegu rozgrywek.
Beakins Great Mango Quest
Beakins Great Mango Quest to gra przepełniona śmiesznymi animacjami. Sterujemy w niej ptakiem który wprost uwielbia owoce mango, pomóżmy mu dostać się na szczyt drzewa gdzie będzie mógł sie niemi najeść.
Black Knight
Celem gry jest odebranie podatków od buntowników przy pomocy wojownika, który w rękach trzyma... bejsbola.
Butt Scan
Podczas imprezy integracyjnej w biurze tak bardzo posmakowały Ci trunki, że postanowiłeś zeskanować swoje "siedzenie". Zrób to kiedy nikt nie będzie na Ciebie patrzył.
Całowanie w pracy
Zabawna gierka, w której naszym zadaniem jest... pocałować dziewczynę, ale tylko wtedy kiedy szef tego nie widzi.
Cannibal Control
Sterujesz turystą, tak aby przerzucić innych ludzi na drugą stronę ekranu wprost do gardła kanibala. Lepiej się postaraj dobrze go nakarmić bo jeśli nie uda ci się go zadowolić ty możesz paść jego ofiarą.
CannonBall Follies 2
Prosta i zabawna gierka. Celem gry jest trafienie kulą armatnią do celu. Sterowanie odbywa się przy za pomocą strzałek.
Casanova Kisser
Gra polega na obdarowaniu pocałunkami jak największą liczbę kobiet. Uważaj jednak aby nie pocałować tych mniej atrakcyjnych oraz mężczyzn.
Castle Cat
Zabawna gra w której sterujemy koto-zamkiem. Naszym zadaniem jest wspinanie się na coraz to wyższe poziomy. W grze prezentowane jest bardzo fajne poczucie humoru, od samego bohatera który jest kotem i zamkiem zarazem do postaci które w grze spotykamy.
Castle Cat 2
Kolejna odsłona Castle Cata tym razem z przeciwnikami kota-fortecy zmierzymy się na plaży wśród pięknie opalonych pań w bikini. Do walki z przeciwnikami używasz armaty i cepów uważaj jednak gdyż ich ilość jest ograniczona.
Charles & Camilla
Zabawna gierka z parodia na pierwszym planie. Pomóż księciu Karolowi i jego żonie dostać się w przestworza. Naciskaj na przemian tak szybko jak możesz strzałki na klawiaturze w prawo i lewo.
Chlaśnij Giertycha
Zabawna gierka, w której główną rolę odgrywa sam Roman Giertych. Naszym zadaniem jest... zresztą sprawdź sam!
Crash Test Dummy Olympics
Bierzesz udział w crash teście. Rozpędź samochód do jak największej prędkości i poleć jak najdalej. Gra przede wszystkim dla osób, które lubią mocne wrażenia.
Dad n` Me
Całkiem zabawna gra, w stroju super bohatera biegamy po piaskownicy i placu zabawa bijąc dzieci, a później również dorosłych. Walcząc wykonujemy różne kombosy i akrobacje, co w połączeniu z głupawym klimatem scenerii wygada dość śmiesznie.
Dancing Blair
Zobacz jak tańczy Tony Blair. Wybierz dla niego elementy taneczne i pokieruj jego ruchami w rytm muzyki.
Darkcut
Gra, w której wcielamy się w postać średniowiecznego chirurga, którym przeprowadzamy kilka operacji na ludzkim, otwartym ciele.
Derecho de Doombringer
Stajesz się władcą sił natury od teraz możesz się poruszać chmurką i siać spustoszenie za pomocą wyładowań elektrycznych piorunów. Atakujesz krowy drzewa domy i wszystko co się rusza swoją niszczycielska siłą.
Diplomacia Asistida
Trwa spotkanie kilkunastu przedstawicieli południowoamerykańskich państw. Niestety niektórzy z nich nie są zbytnio zainteresowani zebraniem, dlatego musisz obudzić zasypiających czy otrzeźwić żądnych pieniędzy.
Dodgeball
Wybierz swoją ekipę z dziecięciu osób i stwórz zgraną paczkę. A jakie masz zadanie? Jak się okazuje bardzo proste - rzucasz kulkami w przeciwników. Podczas gry na pewno będziesz miał sporo śmiechu.
Don`t Eat Me!
Po prostu nie daj się zjeść. Wbijaj litery na klawiaturze takiej akie pojawią się w białym dymku i pozbądź się nieprzyjemnego kanibala.
Draw Your Cartoon Character!
Pędzel, gumka i paleta 6 kolorów - Twój ekwipunek, dzięki któremu narysujesz swoją własną postać, którą następnie będziesz mógł odtworzyć i zobaczyć jak pięknie... tańczy.
Fight Club
Masz nerwy, ktoś Cię zezłościł, masz ochotę wyładować swoją złość? Nie rozwalaj niczego w domu. Tutaj masz okazję na prawdziwy upust emocji. Uduś gościa, uderz w twarz a nawet podpal. Możesz mu też wybrać zabawna facjatę.
Frat Boy Beer Pong
Założyłeś się z kolegą, że masz lepszą celność. Stojąc naprzeciwko siebie rzucacie piłeczki do kubków, jeśli traficie przeciwnik zmuszony będzie wypić cały kufel piwa od razu. Nie daj się upić.
Garfield Bean Me
Postaraj się pobudzić słynnego kota Grafielda aby mimo zmęczenia szybko stanął na nogi serwując mu to co mocniejszą kawę.
God`s Playing Field
Gra, w której mamy możliwość zabawienia się w Boga. Naszym celem jest zniszczyć wszystko co się porusza po planszy, dodatkowo za każdą eliminację otrzymamy płacę.
Gold Strike
Zabawna pozycja. Znajdujesz się głęboko pod ziemią i Twoim zdaniem jest odpowiednio trafić w ułożone, kolorowe sztabki.
Holiday Snowglobe
Na pewno wiesz czym jest śnieżna kula z figurkami w środku. Potrząśnij nią a bawiący się na śniegu pofruwają w powietrzu.
Human Tower
Japońska, zabawna gra w której mamy za zadanie zbudować jak największą wieżę z ludzi, nie dotykając przy tym znajdujących się po bokach budynków.
I Love my Computer
Siedzisz w biurze razem z klientką, twoim zadaniem jest przypodobać się jej. Masz na to sześć sposobów w każdym z nich musisz spektakularnie zniszczyć laptopa. Po sześciu udanych próbach klientka jest zachwycona a ty zdobywasz nową dziewczynę.
Incriminati
Wykorzystane prezerwatywy, kobiecie majteczki oraz wiele innych ciekawych przedmiotów - właśnie tak wygląda Twój pokój w którym się budzisz. Twoi rodzice nie mogą uwierzyć, iż miałeś tak dużą imprezę... Posprzątaj zanim tutaj przyjdą.
Japanese Badmington
Chińska odmiana gry w palanta. Troszkę dziwna,... śmieszna. Z całą pewnością będzie ciekawą rozrywką dla młodszych graczy.
Kamikaze Fighter
Dość śmieszna pozycja. Wcielasz się w pilota niezbyt renomowanego "ptaka" i zasuwasz ile sił. Wizualizacja troszkę pikselowa, ale naprawdę wciąga.
Kipur
Kukurykuuu.... Zemsta kurczaków na niedobrym gospodarzu. A rzuć nim jak najdalej! Świetna rozrywka, gra wciągająca na kilka godzin!
Kiss-Mat
Stojąc tuż obok pięknej kobiety, masz za zadanie pocałować ją, ale tylko wtedy gdy fotoreporterzy nie robią zdjęć, w przeciwnym wypadku trafisz na czołówkę gazet.
Kissmat 2
Naszym zadaniem jest pocałować własną dziewczynę na lekcji w szkole, ale tylko wtedy gdy profesor na to nie patrzy.
Kitten Cannon
Wystrzel kota na jak największą odległość, tak aby odbił się od różnego rodzaju przedmiotów i poszybował jeszcze dalej.
look but don´t touch
Jesteś na spacerze ze swoją sympatią. Niestety straszny z Ciebie podrywacz i nie możesz oderwać wzroku od przechodzących pięknych kobiet. Spoglądaj na nie tylko kiedy ukochana nie patrzy.
Lust For Bust
Zabawna gierka, przypominająca grę "Całowanie w pracy". W grze mamy za zadanie obserwować... damski biust, ale tylko wtedy gdy kobieta tego nie widzi.
Michael Dragson
Stwórz nową twarz dla znanego amerykańskiego piosenkarza Michaela Jacksona. Do dyspozycji masz kilka wzorów układów twarzy.
Mil Tortillas
Stałeś się szefem we własnej kuchni. Spróbuj przyrządzić sobie i innym posiłki. Masz na to zadanie jednak ograniczony czas.
Mona make-over
Ciekawie wykonana gra, w której możemy się wcielić w postać samego Leonardo da Vinci i zmodyfikować namalowany przez niego obraz "Mona Lisa".
Mouse Avoider 2
Prosta i śmieszna gierka. Twoim zadaniem jest nie dotykać ścian pędząc kursorem przygotowanymi labiryntami. Bardzo fajna i wciągająca gra. Szczególnie polecamy!
Murphys
Kolejna część gry, w której mamy za zadanie zdenerwować bohatera poprzez klikanie i przenoszenie różnych rzeczy na ekranie by później obserwować ich komiczne następstwa.
Murphys Gesetz
Podenerwuj trochę mężczyznę pracującego w swoim biurze. Klikając myszką na wybrane przedmioty zrób z nich użytek.
Murphys Law
Super gra! Naszym zadaniem jest zdenerwować faceta, aby tego dokonać należy na przykład położyć kaktusa na krzesło, nim na nie usiądzie.
Murphys Law 2
Druga część przygód sympatycznego faceta - Murphiego. Dla odmiany musimy zdenerwować Świętego Mikołaja, ale czy na pewno tego chcesz? W końcu prezenty ktoś musi dostarczyć;)
Murphys Law 3
Kontynuacja przygód sympatycznego faceta o imieniu Murphy, którego musimy ponownie doprowadzić do furii, np. poprzez wylanie benzyny a następnie jej podpalenie;)
Murphys Law 4
Czwarta i jak na razie ostatnia część przygód Murphiego. I w tej ostatniej części musimy doprowadzić bohatera do furii, zamieniając np. biały płyn leżący przy szafie na ten który leży na stole.
No Comment
Jesteś znaną osobistością i dziennikarze pokroiliby się aby przeprowadzić z Tobą wywiad. Gonią Cię ile mają sił. Uciekaj przed nimi i rzucaj w nich ciastami.
Office
Znudzona małpka siedzi w pracy w biurze i myśli tylko o tym jakby się tu rozerwać. Zabaw się razem z nią.Uważaj tylko aby szef Was nie przyłapał.
Office love
Flirt w pracy a czemu nie? Całuj się ile tylko możesz, ale uważaj na szefa, który nie jest przychylny takiemu zachowaniu i bardzo łatwo się denerwuje.
Paparazzi
Zabawna gierka z ciekawym pomysłem. Sprawa może wydawać się prosta, jednak ucieczka natrętnym paparazzi jest naprawdę trudna. Im więcej paparazzi zdoła Cię dorwać tym trudniej jest uciekać. W rolach głównych m.in. Angelina Jolie.
Paris Hilton Jail Escape
Paris Hilton została aresztowana na 45 dni! Bohaterka postanowiła uciec z więzienia i my musimy jej w tym pomóc. Skacz odpowiednio na trampolinę tak, by przeskoczyć za mury więzienne.
PC
Nie raz każdego z nas zdenerwował kiedyś komputer. Teraz możesz się na nim odgryźć uderzając go aż się rozsypie.
Pelican Lost
Zagubiony młody pelikan lata i bombarduje kierowców swoimi odchodami, a przy okazji zjada latające obok niego... ryby. Pozycja dość śmieszna oraz pomysłowa.
Pigeons Revenge
Wcielasz się w postać gołebia przesiadującego na krawędzi wysokiego budynku. Twoim zadaniem jest wycelować i trafić w określoną liczbę przechodniów.
Pootris
Gra, w której musimy doprowadzić kanały ściekowe wprost do... muszli klozetowej. Zadanie nie jest proste, gdyż na "tronie" przesiaduje pewien mężczyzna.
Presidential Paintball
Parodia wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Wybierasz sobie kandydata i rozgrywasz strzelaninę paintball w pałacu prezydenckim. Wygrywa ten kto jest najmniej ostrzelany.
Promillelukko
Wracasz z imprezy zakrapianej alkoholem do domu. Za każdym razem jesteś coraz bardziej pijany ale zanim położysz się do łózka musisz od kluczyć drzwi, wystarczy tylko trafić w dziurkę od klucza....
Pryskające bańki
Jeśli masz ochotę się odrobinę zrelaksować to zapraszamy to zobaczenia tej gry. Klikaj na bańki aby je wszystkie rozbić.
Que no te Atrapen
Nie daj się złapać. Bardzo śmieszna oraz wpływająca na rozluźnienie pozycja. Uciekaj swoją myszką przed głodnym stworkiem.
Queuing
Stoisz sobie spokojnie w kolejce, pijesz napój z puszki i czekasz. Nie przegap chwili kiedy kolejka zacznie się poruszać w przeciwnym razie zostaniesz z niej wyrzucony.
Rockband Rampage
Jesteś gwiazdą rocka i wynajmujesz pokój w hotelu. Brzydka pogoda za oknem, w TV nic ciekawego, jednym słowem nuda. Zabaw się więc i urządź demolkę. Zniszcz co się da dopóki nie wkroczy po Ciebie policja.
Rozwal PC
Jeśli masz ochotę zemścić się na swoim komputerze, zobacz koniecznie tę grę i pomóż bohaterowi zniszczyć swój PC.
Rugger Bugger
Wcielasz się w postać szaleńca biegnącego po boisku w czasie meczu. Biegnij i nie daj się złapać.
Run Ronaldo Run
Biegniesz Ronaldo prowadząc piłkę przez całe boisko. Zaraz za Tobą piłkę próbuje odebrać Ci piłkarz Argentyny. Musisz unikać wszelkiech kalorii, które stoją Ci na drodze, aby nie pozwolić sobie odebrać piłki.
Samolot
Wcielamy się w postać młodej dziewczyny, podróżującej samolotem wraz ze swoją nauczycielką, która broni jej wszystkiego. Dziewczyna nie znosi zakazów więc...
Sandwich Cooking Game
Zrób jak najwięcej kanapek według przepisów pojawiających się na ekranie. Masz na to ograniczony czas.
Slap Him
Kiedy masz ochotę się troszkę wyżyci kogoś uderzyć to zamiast szukać kogoś żywego zasiądź do tej gry i bij do woli.
Slap the Nerd
Potocznie nazwani kujonami i molikami książkowymi, nie są niestety lubiani w klasie. Na każdej kolejnej lekcji kiedy będą się wyrywać pierwsi do odpowiedzi po prostu ich ucisz.
Sober Santa
Święty Mikołaj świętuje! Zbieraj kieliszki z szampanem sterując Mikołajem strzałkami na klawiaturze tak aby nie spadł z dachu, coraz bardziej pijany.
Spank The Booty
Pomysłowa i zarazem zabawna gierka, w której mamy za zadanie wymierzyć jak najmocniejszego klapsa w... ;)
Stinky Bean Fling
Zabawna gierka, w której mamy za zadanie wystrzelić fasolkę z gumki, uzyskując przy tym jak największą odległość.
Sunburn
W grze sterujesz promieniami słonecznymi a Twoje zadanie to spalić na czarno jak najwięcej turystów. Nie szczędź im światła, mimo tak mocnego słońca jest masa turystów którzy próbują się delikatnie opalić nie pozwól im na to.
The Great Escape
Weź udział w wielkiej, krowiej ucieczce. Krowa pragnie przedostać się na wielki festyn wapnia, ponieważ chce być duża i silna. Pomóż jej w tym.
The Kitchen of Doom
Sterujesz ziemniakiem a twoje zadanie to zamrozić i zniszczyć zarazki znajdujące się w lodówce. Ktoś tu chyba nie posprzątał. Uważaj na wydostające się z brudu zarazki zaatakują cię one gdy tylko będziesz w ich zasięgu.
The Right Mix
Pomysłowo zrealizowana gra. Wcielamy się w postać barmana serwującego drinki, naszym zadaniem jest ich wykonywanie.
Tomato Bounce
Zabawna pozycja. Twoim zadaniem jest takie odbicie skaczących warzyw, aby te nie spadły na ziemię. Prędzej Ci się to znudzi, czy może popełnisz błąd?
Tube Crisis
Wcielając się w postać młodej kobiety podróżującej metrem musisz pozbyć się sąsiadujących obok Ciebie pasażerów, aby mieć więcej przestrzeni.
Voodoo Boss
Nie cierpisz swojego szefa, uważasz, że należy mu się porządny kuksaniec? Masz okazję się zemścić. Torturuj laleczkę z podobizną Twojego szefa.
W biurze
Twojej ekipie w biurze znudziło się siedzenie przed komputerami. Postanowiliście się trochę zabawić i zorganizowaliście bitwę na papierowe kulki.
Warp Jessica
Masz ochotę zobaczyć jak wyglądałaby twarz popularnej piosenkarki Jessici Simpson gdybyś ja trochę powykrzywiał? To zobacz!
White House 2008
Wybierz swojego zawodnika następnie weź udział w wyścigu przez płotki wprost do Białego Domu deklasując rywali.
Zidane
W tej grze mamy za zadanie naśladować zachowanie francuskiego piłkarza Zidane w jednego z pamiętnych dla niego meczów.
© Gry Online 2014