Home Kontakt
Szukaj
zarabiaj pieniądze

Sportowe

100 M
Bierzesz udział w zawodach olimpijskich. Twoja dyscyplina to sprint na 100 metrów. Używając strzałek na klawiaturze przegoń swoich rywali.
100m Running
Kolejna z dyscyplin sportowych dla wytrwałych. Wybierz jednego z zawodników i przebieraj szybko nogami :-) Choć to bardzo proste zadanie, nie musi być koniecznie kluczem do sukcesu...
2D Air Hockey
Podoba pozycja do "Air Hockey" tylko, że wykonana w grafice dwuwymiarowej. Zadanie gracza jest identyczne jak w podobnych tego typu grach - musisz przebić piłkę na stronę przeciwka i liczyć, iż on jej nie odbije w Twoją stronę.
3 Halves
Dla miłośników rugby czy futbolu amerykańskiego. Tylko Ty masz piłkę, nie daj jej sobie zabrać, zdobądź punkty dla swojej drużyny.
3D Field Goal
Może ta gra w rugby czy jak kto woli futbol amerykański znajdzie poparci i u Ciebie? Wejdź, sprawdź i zagraj. Poczujesz się jakbyś stał na boisku, dzięki doskonałej perspektywie.
3D Net Blazer
W ciągu minuty musisz trafić piłką do kosza. W grze używaj spacji oraz jednego przycisku myszki. Zadanie jest o tyle trudne, iż piłka nie jest posłuszną maskotką i co chwilę odbija się od poręczy gdzieś w bok.
400m Running
Podobna gra do swojej poprzedniczki z tą jednak zmianą, iż wybrana postać nie biegnie dystansu 100 metrów, a jest to długość cztery razy dłuższa, bo aż 400 metrów. Ale co to dla Ciebie, prawda? :-)
9 Ball
Billard do jedna z niewielu gier sportowych, w którą grają nawet osoby po 70-tym roku życia. Tym bardziej Ty możesz pokazać swoją klasę i zagrać razem z komputerem.
Air Ball
Jesteś na korcie tenisowym. Twoim zadaniem jest odbijanie piłeczki małym ludzikiem w taki sposób, aby nie spadła ona na kort.
Air Hockey
Bardzo wciągają, choć troszkę uboga wersja hokeja. Odbijasz piłeczkę małym kółkiem - grać można we dwie osoby, jak również przeciwko własnemu komputerowi, który - jak się okazuje - nie jest wybitny w tego typu rozgrywkach.
Air Hockey.
W wyznaczonym czasie podczas gry w mini hokeja na stole strzel jak najwięcej goli i przechodź do następnych etapów gry.
Animal Marathon
Wybierz jedną z kilkunastu postaci, dzięki której weźmiesz udział w wielkim maratonie. Dobrze się do niego przygotuj, ponieważ wyścig to nie jest kasza z mleczkiem.
Badminton Video
Zagraj w badmintona. Odbij lecącą lotkę za pomocą kliknięcia lewym przyciskiem myszki. Jeżeli przynajmniej raz nie odbijesz koniec gry.
Baghdad Bowling
Kręgle - Gra w której zamiast kręgli jest przebiegający Husain i jego rodzina a zamiast kuli mamy bomby. Naszym celem jest trafić możliwie jak najwięcej razy w poruszające się po planszy osoby.
Ball
Zbieraj zielone kuleczki. Nie będziesz miał jednak prostego zadania, ponieważ wraz z każdą zebraną kulką pojawią się "przeciwciała" o kolorze czerwonym, które będą chciały Cię pokonać.
Balonik
Zagraj w piłkę plażową , ale tym razem balonikiem. Odbijaj go z przeciwnikiem i uważaj aby zbyt mocno nie uderzyć, ponieważ może pęknąć.
Baseball Shoot
Wcielając się w kota i trzymając kij bejsbolowy, naszym zadaniem jest uzyskać jak najlepszy wynik.
Basketball Shooting
Ciekawa fabuła oraz dobrze wykonana grafika zachęca aby wziąć udział w serii rzutów do kosza. Ale jest pewna przeszkoda, zobacz jaka.
Batting Champ
Zapoznaj się z tajnikami gry, która bije rekordy popularności w Stanach Zjednoczych. Dziwnym trafem mało kto ją rozumie w Polsce. Może Ty będziesz pierwszym, który i nam wyjaśni o co tutaj właściwie chodzi?
Beach Tennis
Masz ochotę na piłkę plażową? Zagraj w gę pojedynczą. Na boisku dwie piękne kobiety i piłka w grze.
Become the Discus Champion!
Startujesz w mistrzostwach w konkurencji rzut dyskiem. Na zmianę naciskaj strzałki na klawiaturze w lewo i prawo a na koniec naciśnij klawisz space.
Beer Golf
Gra nie tylko dla zapalonych golfistów. Twoim zadaniem jest takie przemieszczenie małej piłeczki, aby ta znalazła się w dołku. Przeszkodami są m.in. butelki z piwem.
Billiards
Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tej gry. Dzięki mozliwości gry w dwie osoby każdy wieczór może być niezapomnianym przeżyciem podczas wirtualnej gry w billard.
Billiards.
Klasyczna gra w bilard. Rozbij ułożone w szyk bile i wbij je do kieszeni zanim minie Twój wyznaczony czas.
BMX Park
Pobaw sie w TonyHawka tyle, że na rowerze! Zapierające dech w piersiach akrobacje oraz inne sztuczki. Zdobądź jak najwięcej punktów i wygraj zawody.
BMX Tricks
Umiejętnie zjeżdżaj po schodach czy poręczy aby zdobyć zaufanie widzów. Rób to w sposób szybki i niekonwencjonalny, aby zdobyć wiele punktów.
Bobblehead Basketball
Zdobądź punkty dla swojej drużyny w koszykówce wbijając piłkę do kosza za pomocą myszki.
Bobsley
Fred Flinston postanowił wziąć udział w zawodach bobslejowych. Steruj nim za pomocą strzałek na klawiaturze i zbierz jak najwięcej punktów.
Bogdan Surf
Nie podejrzewaliśmy, iż surfowanie - bynajmnie nie po internecie - może być tak trudne oraz skomplikowane. Dobrze, że to tylko wirtualna rozgrywka, gdyż na pewno już dawno byśmy się utopili.
Boom Boom Volleyball
Dwie seksowne i ponętne młode dziewczyny postanowiły zagrać w piłkę plażową. Ale uwaga, uwaga. Gra odbywa się... tykającą bombą, więc gra jest naprawdę o być albo nie być, a dokładniej mówiąc - o żyć, albo nie żyć
Bowling
Bowling to typowa gra kręgalska. Zasady są proste. Po prostu trzeba zbić jak najwięcej kręgli. Bardzo przyjemna gra.
Bowling
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Bowling Defence
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Bowling Mania
Zwyczajna gra w kręgle. Zbij wszystkie stojące w oddali elementy wprawiając kule w ruch za pomocą myszki.
Bowling Mania
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Bowling Master
Gra w kręgle w bardzo ładnej grafice. Ustaw siłę i kierunek a a następnie zbij wszystkie pachołki.
Box - Brothers Tennis
Brat z siostrą grają w tenisa na podwórku. Ta osoba, która zdobędzie najwięcej punktów wygra większą ilość słodyczy.
Brown cow Curling
Dobra zabawa na torze curlingowym. W tym turnieju biorą udział krowy. Postaraj się dorzucić jak najbliżej celu i zdobyć jak największą liczbę punktów.
Bullseye! Matchplay
Zbierz jak największą ilość punktów trafiając rzutkami w odpowiedni cel na tarczy. Im bliżej środka tym zdobędziesz więcej punktów. Zabawa jest naprawdę przednia!
Bumper Ball
Gra w której należy strzelić przeciwnikowi jak najwięcej bramek.
Canoe
Sprawdź swoje umiejętności w kajakarstwie.
Caravan Toss
Używając strzałek na klawiaturze i przycisku space wystrzel caravan na jak najdłuższy dystans obserwując przy tym bufor mocy.
Casual Bowling
Trójwymiarowe kręgle. Zasady powinny być znane wszystkim, którzy zasmakowali już gry w kręgle. Na początku wybierasz buty oraz kulę no i przystępujesz do rzutu. Strzałką ustawiasz wszelkie parametry rzutu.
Casual Bowling
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Cat Bowling
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
City Surfing
Pewien surfer postanowił poszusować po rzece pełnej niebezpiecznych kreatur i skomplikowanych przeszkód. Pomóż mu bezpiecznie dotrzeć do celu sterując strzałkami na klawiaturze.
Club Tennis
Miła pani, pomaga Ci opanować podstawy tenisa. Twoim jedynym zadaniem jest odbijanie lecącej w Twoją stronę piłki.
Coca Cola vs. Fanta
Weź udział w meczu siatkówki coca cola kontra fanta. Za pomocą strzałek na klawiaturze steruj swoją puszką tak by przeciwnik pierwszy wypełnił swoją butelkę napojem.
Coca-Cola Volleyball
Gra firmowana jest przez Coca-Cola Company. Dwie puszki słodkiego napoju odbijają między sobą małą kropelkę napoju. Twoim zadaniem jest zrobienie wszystko, aby nie spadła ona na ziemię.
Cow Curling
Zagraj w Curling! Curling należy do sportów zespołowych, podobnych do gry kulami czy bocce. Jest on rozgrywany na prostokątnej tafli lodu przez dwie drużyny, tym razem przez... krowy.
Crab Ball
Dwa zwierzątka morskie, a dokładniej rzecz biorąc kraby - postanowiły wyjść na plażę i zagrać w piłkę siatkową. Całkiem nieźle to im wychodzi biorąc pod uwagę, że jednym z nich będziesz właśnie Ty.
Crazy Pool
Bardzo ciekawy bilard. Dostajesz różne ciekawe misje do wykonania na stole bilardowym. Wciągająca i dobrze wykonana gierka.
Cricket Game
W ciągu XIX wieku gra utrzymała popularność. Po 1918 roku w Polsce palanta wprowadzono do programów szkolnych. O czym mowa? O grze w palanta! Spróbuj swoich sił.
Curveball
Tym razem mamy do czynienia z dość specyficzną pozycją. W trójwymiarowej przestrzeni musisz tak odbijać piłkę, aby ta nie znalazła się blisko Ciebie. Zadanie jest dość proste, więc nawet młodzi czytelnicy nie powinni mieć z tą grą większych kłopotów.
Da Bomb Pong
Grasz w ping ponga tykającą bombą. Twój przeciwnik to komputer. Musisz bardzo delikatnie odbijać bombę, gdyż mocniejsze uderzenie zamieni Cię w kupę prochu.
Darts
Za pomocą myszki rzucaj strzałkami do tarczy tak abyś zdobył jak największą liczbę punktów.
Dino King Olympics
Trwają igrzyska olimpijskie, w których startują dinozaury. Do wyboru masz trzy odmienne konkurencje, weź udział i sprawdź się.
Disc Battle
Odbijaj krążek posługując się myszką. Postaraj się trafić do bramki przeciwnika jak najwięcej razy.
Disc Golf
W jak najmniejszej ilości rzutów, traf do wyznaczonego celu.
Disco Bowling
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Disco Bowling 2
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Disco Curling
Curling w bardzo ciekawym wydaniu. Wybierz bohatera i za pomocą myszki wyrzucaj go na tor aby dotarł do okręgów z punktami.
Dodge Brawl
Gra w zbijaka. Są dwie drużyny po trzy osoby. Każdy zawodnik posiada piłkę. Problem w tym, że musisz operować trzema zawodnikami z osobna. Bardzo fajna gierka.
Dumbgolf
Zasady jak w grze w golfa. Traf do dołka, ale jak najmniejszą liczbą uderzeń. Sympatyczna sceneria.
Dumbolf
Za pomocą sympatycznego słonika zagraj w minigolfa, naciesz oczy wbitą przez siebie piłeczką do dołka a muzyka w tle Cię zrelaksuje i odpręży. Gra stworzona dla ludzi z wyobraźnią na wolne chwile.
Electro Air Hockey
Zagraj w piłkę w troszkę innym wydaniu niż to miało miejsce do tej pory. Electro Air Hockey to elektryczne odbijanie piłki na małej planszy za pomocą dwóch, małych krążków.
Field Goal Challenge
Zagraj dziś jajowatą piłką w rugby - sport jedynie dla silnych i odważnych mężczyzn. Dobrze, że Ty możesz sprawdzić swoje umiejętności jedynie przed ekranem komputera, bez żadnych ciosów poniżej pasa.
Finger footy
Swoista reklamówka Pepsi. Strzelasz małą kuleczką w nadchodzących wojowników. Co ciekawe, strzały odbywają się za pomocą Twojego... kciuka, więc jak łatwo się domyśleć bardzo istotną rzeczą będzie tutaj wyczucie.
Fishing Game
Łowimy ryby na motywie "Wyspy Robinson". Gra ciekawie wykonana i wciągająca, dobra na dłuuugie, letnie wieczory.
Flash Cricket 2
Wybierz sobie drużynę i zagraj w najpopularniejszą grę w Ameryce - baseball. Odbijaj najdlatującą piłkę kijem, ale uwaga to wcale nie jest aż takie proste.
Fleabag vs Mutt
Możesz wcielić się w postać burowatego pieska lub zawistnego kota, którzy nie mają nic innego do roboty, a jedynie rzucają się swoim żarciem. W grze używasz jedynie myszki do określenia siły rzutu.
Forrest Challenge 2
Gra wymagająca skupienia oraz koncentracji. Musisz z odpowiednią siłą oraz celnością trafić piłeczką w dołek.
Galactic Gravity Golf
Golf w kosmicznym stylu. Musisz trafić w czarną dziurę wykorzystując grafitację okolicznych planet. Bardzo udany pomysł na ciekawą rozgrywkę.
Galactic Tennis
Międzygalaktyczne potyczki w tenisa. W roli głównej roboty. Posteruj nimi.. Gra w aranżacji bardzo nowoczesnej wręcz futurystycznej.
Garage Door Tennis
Typowo amerykańska gra: trzymasz w ręku paletkę do tenisa i odbijasz o drzwi swojego garażu piłeczkę. Fajnie wykonana produkcja.
GH Mini Golf
Za pomocą myszki ustaw kierunek oraz kąt pod jakim piłeczka golfowa ma się potoczyć i traf do dołka.
Golf Jam
Jesteś golfistą. Rozgrywasz samotnie partyjki na łonie natury. Zasady są proste: trafić w wyznaczony wcześniej cel.
Gully Cricket
Podwórkowa odmiana krykieta. Twoim zadaniem jest jedynie odbijać nadlatującą piłeczkę klikając na lewy przycisk myszki.
Hack Attack
Ciekawa odmiana golfa, w której zamiast trafiać do dołka, mamy za zadanie wyeliminować jeżdzący po polu golfowym samochód.
Hairball Bowling
Zagraj w niekonwencjonalne kręgle! Przybierasz postać miłego kotka, który celuje w kaczuszki. Zbite zwięrzęta wpadają do wody.
Handball
Łącz kulki tego samego koloru, tak aby zostały one usunięte z planszy.
Hardcourt
Grasz w koszykówkę ze swoim rywalem jeden na jeden. Steruj swoim zawodnikiem za pomocą klawiszy a, s, d, space.
Hockey
Zagraj w nietypowego hokeja a raczej odpowiednika cymbergaja. Steruj za pomocą myszki krążkiem i traf do dołka przeciwnika.
Hockey Shoot
Hokej na lodzie jest nieobliczalny. Krążek leci z prędkością rakiety, czasem trudno jest do powstrzymać. Twoim zadaniem będzie przechytrzyć bramkarza oraz dwóch obrońców.
Hole in One
Kolejna gra w golfa, ale nie tylko dla wykwalifikowanych golafiarzy.Ustrzelenie dołka to w tym wypadku nie lada wyzwanie, a przecież Ty uwielbiasz wyzwania?
Hollywood Bash
Trwa mecz bokserski pomiędzy dwoma popularnymi skandalistkami Hollywoodu. Wybierz jedną z nich i stań na ringu boksując się aż do zwycięstwa.
Homerun Rally
Poznaj tajniki amerykańskiego futbolu! Tym razem twoim zadaniem będzie celne uderzenie w lecącą z zawrotną prędkością małą piłkę. Zadanie jest o tyle trudne, iż piłka leci ze znaczną rotacją.
Hoops
W trakcie meczu koszykówki, przeciwnik popełnił na Tobie faul. Twoim zadaniem jest celne trafienie wyznaczonej liczby rzutów do kosza.
Horse Racing
Bierzesz udział w wyścigach konnych. Wybierz swojego rumaka i zajmij jak najwyższą pozycję. Steruj za pomocą strzałek na klawiaturze.
Hot Blood Boxing
Trwa mecz bokserski w którym to Ty bierzez udział. Zdominuj przeciwnika zanim to on Cie znokautuje. Prawy sierpowy do ataku.
Ice Hockey Challenge
Coraz bardziej kochamy hokej na lodzie! Pokochaj go również Ty! Zadaniem gracza jest pokonanie bramkarza w hokeju na lodzie. Sprawa jest o tyle łatwa, iż strzelamy tylko rzuty karne.
Island mini-golf
Kolejna już odmiana golfa, w tej wersji ustawiamy piłkę w jednym z trzech wyznaczonych do tego punktów. Naszym celem jest trafienie do dołka.
Javelin Throw
Rzut oszczepem nie jest zbyt popularną dyscypliną sportową w naszym kraju. Ty jednak możesz sprawdzić swoje umiejętności na wirtualnym ekranie, bez żadnych treningów, czy stresu.
Jazda konna
Bierzesz udział w wyścigach jazdy konnej. Postaraj się dojechać do końca pokonując po drodze przeszkody.
Jet Ski
Bardzo ciekawa i oryginalna gierka. Płyniesz na desce surfingowej ciągnięty przez samolot. Bądź ostrożny i pod żadnym pozorem nie wpadnij na miny.
Jump Ball Jam
Oj to ta bardziej brutalniejsza gra w koszykówkę. Stajesz w szranki z przeciwnikiem. Odbierz mu piłkę i pokaż kto tu rządzi. Gra dla ludzi o mocnym charakterku.
Krwawy pingwin
Delikatnie zmodyfikowana wersja popularnego lodowego stwora, dla którego nie liczy się nic innego, jak wytrzeliwanie w powierze spadających pingwinów. Zabawa jest przednia!
La Petanque
Podobna produkcja do "Petanque 52". Twoja kuleczka musi być bliżej wyznaczonego punktu niż pozycja przeciwnika.
Lake Tyler
Sympatyczna pozycja dla mało wymagających. Wcielasz się w postać lekko podstarzałego gospodarza, który w końcu chciałby się porządnie zrelaksować nad wodą. Gość postanowił wypoczywać na dętce przywiązanej do łodzi...
League Bowling
Wprawdzie pikselowa grafika to jednak w żadnym wypadku nie wpływa na poziom rozgrywki. Pewna śmieszna postać niezwykle chce zbić wszystkie kręgle - pomóż mu w tym!
League Bowling
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Legend of Surf
Za pomocą strzałek na klawiaturze steruj postacią stojąca na desce surfingowej. Steruj nią tak aby lekko ślizgała się po falach i nie spadała.
Lightning Break
Snooker - naszym celem jest wbicie jednej bili czerwonej oraz kolorowej. Z każdym poziomem liczba bil do wbicia jest coraz większa. Gra na czas.
Lightning Pool 2
W wyznaczonym czasie wbij wszystkie bile. Za pomocą myszki ustaw kierunek i siłę z jaką będziesz grał.
Linebacker Alley
Biegniesz przez boisko zawodnikiem rugby. Zbieraj piłki i nie daj się złapać przeciwnikowi. Steruj za pomocą strzałek na klawiaturze.
Long Jump
Kolejna z dyscyplin sportowych dla wytrwałych. Wybierz jednego z zawodników i przebieraj szybko nogami :-) Choć to bardzo proste zadanie, nie musi być koniecznie kluczem do sukcesu...
Man Mountains
Bierzesz udział w zapasach. W odpowiednim miejscu wskocz na przeciwnika ustaw swoją siłe i spróbuj wypchnąć go poza linię .
Mini Golf
Pozycja wymagająca dużej skrupulatności oraz dokładności. Golf jest sportem dla wybranych - koszt sprzętu oraz wielkość pola gry sprawiają, iż jedynie elita może wziąć udział w tego typu zabawie.
Mini Golf Classic
Przy pomocy myszki ustawiając siłę i kierunek wybij piłeczkę golfową tak aby trafiła wprost do dołka.
Mini Pool 2
Czy lubisz grać w billard? Jeżeli chodzi o mężczyzn to chyba 99% z nich uwielbią tą grę. Teraz masz doskonałą możliwość treningu przed wieczornym wypadek na piwo i bilard :-)
Mini Putt 3
Mini golf, schemat jak zawsze ten sam. Wybierz miejsce w kwadraciku, w którym zaczniesz grę a następnie celuj do dołka.
Mini-put golf
Bardzo ładnie wykonana graficznie gra w golfa. Umieszczaj piłeczki w dołkach klikając na nie lewym przyciskiem myszy, ustaw kierunek i siłę i zwolnij przycisk.
Mini-Putt
Czy chciałbyś być jak Tiger Woods? Zarabiać miliony dolarów za kilka machnięć kijem do golfa? Ta gra pomoże spełnić Twoje największe marzenia. Trenuj, trenuj chłopcze... :-)
Mini-Putt Golf
Prosta gra w golfa. Widok z góry ułatwia trafienie, jednak siły fizyki są nieugięte. Będziesz musiał poradzić sobie z trudnymi miejscami jak wzniesienia i piaski. Grę obsługujesz myszką.
Molson Pro Hockey
Grasz w hokeja na lodzie i właśnie stoisz przed bramką z zamiarem trafienia gola. Steruj zawodnikiem za pomocą myszki.
Monkey Curling
Najpierw kupujemy szympansy-pociski, potem ciskamy nimi po lodzie gorylem, a w czasie ślizgu orangutan może kierować ruchem szympansa... Ot, taka lekko zakręcona gierka.
Monster Truck Trials
W grze poruszamy się Monster Truckiem a naszym celem jest wykonywanie poszczególnych misji. Musimy wykonać wysoki skok, obroty w powietrzu, skok na długość, wyjeżdżać po schodkach itp.
Motocross Champions
Niestety ale słabo wykonane motocrossy. Grafika nie najlepiej wykonana, fabuła także pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli chcesz zmarnować kilkanaście minut - zapraszamy.
Motocross FMX
Bierzesz udział w motocyklowym pokazie. Pokaż swoje umiejętności przeskakując zrobione specjalnie na te okazję przeszkody ze skrzyń czy nasypów.
Mountaineer
Pomóż naszemu bohaterowi wspiąć się po ścianie jak najwyżej. Za pomocą myszki przesuwamy jego kończyny po wystających kamieniach.
Mulan Fire Away
Wcielasz się w postać bajkowej Mulan. Za pomocą strzałek na klawiaturze i klawisza space strzelaj z łuku do tarczy.
Namnum Volleyball
Dwie małe żabki korzystają z wakacji na plaży i grają w siatkówkę. Możesz zagrać z komputerem albo z kimś innym. Zagraj świetna zabawa.
Obelix
Wcielając się w Obeliksa wykonujemy rzut Rzymianinem. Celem gry jest trafienie w wyznaczone miejsce rzymianinem.
Okrągły bilard
Grasz w bilard na okrągłym stole sam ze sobą, ale za to z ograniczonym czasem na to aby wbić wszystkie bile.
Olympic Challenge
Weź udział w olimpijskich rozgrywkach. Do wyboru masz trzy konkurencje: bieg z przeszkodami, żeglarstwo i rzut dyskiem. Pokaż, że możesz być najlepszy!
Onsen Pingpong
Bardzo miła i ciekawa gra. Sterujesz ręka gracza tak, aby precyzyjnie odbił piłeczkę ping-pongową. Z całym przekonaniem polecamy!
Out of Bounds
Twoje zadanie to odbijanie piłki tenisowej o mur chiński. Dodatkowo musisz odbijać ją tak, aby zbierać opakowania gumy do żucia, co daje Ci punkty.
Panda Golf 2
Oryginalna gra w golfa, gdzie Twoim zadaniem jest trafić piłeczką do dołka przy jak najmniejszej liczbie uderzeń.
Pandaf II Golf
Twoim zadaniem będzie doprowadzenie małej piłeczki do wyznaczonego punktu. Nas gra bardzo wciągnęła. Mamy nadzieję, iż podobnie będzie z Tobą.
Para Jumper
Zdecydowałeś się wyskoczyć z samolotu ze spadochronem. Używając myszki steruj skoczkiem aby trafił jak najbliżej zaznaczonego pola i otwórz spadochron zanim dotknie ziemi.
Peking 2008
Trwają igrzyska olimpijskie w Pekinie. Weź udział i Ty! Do wyboru masz kilka popularnych konkurencji. Sprawdź się.
Penguin Panic
Pingwiny wpadły w panikę, kiedy ich lodowiec zacząć się rozdwajać. Twoim zadaniem, jako kierowcy łodzi rybackiej, jest uratowanie jak największej ilości zwierząt.
Penguin Skate 2
Pingwin zdecydował, że pojeździ na desce. Steruj nim tak aby bezpiecznie zjechał na dół oraz zbierz jak najwięcej kolorowych lasek.
Petanque 52
Prosta gra w kulki. Jesteś jednym z dwóch człeków, którzy rywalizują sobą w tą jakże prostą gierkę. Produkcja posiada humorystyczne akcenty.
Pin Bowling
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Pinch Hitter 2
Jesteś graczem baseballowym. Twoim zadaniem jest odbicie piłki rzucanej przez napastnika. Dobrej zabawy.
Ping Pong 3D
Zapraszamy do udziału w grze w trójwymiarowego ping-ponga. Gra z wyglądu wygląda na bardzo prostą, jednakże niesamowicie wciąga. My właśnie w nią gramy, a Ty?
Pingwin 3
Kolejna już wersja popularnego Pingwina. Tym razem zamiast pingwina jest otyła Pani :)
Pingwin Uderzenie
Jedna z niewielu pozycji, która zaskarbiła sobie uznanie w całej Polsce. Grali w nią nauczyciele, uczioniowie, a nawet sprzątaczki... Co ich tak wciągnęło? Jeżeli jeszcze nie znasz silnego pingwina - musisz go już teraz "zasmakować".
Pinheadz
Celem w grze jest zbicie jak największej ilości kręgli i zdobycie jak największej ilości punktów w ciągu 10 rund.
Pinheadz
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Pitch`n put golf
Zagraj w golfa we własnym mieszkaniu! Twoja piłeczka może mieć jednak drogę przez mękę, aby dotrzeć do dołka, ponieważ na jej drodze stoją buty, meble oraz inne przeszkody.
Play And Win
Zagraj i wygraj. Wprawdzie gra w kręgle przez internet nie jest tak porywająca jak na żywo, ale co zrobić, kiedy za oknem pada, a Ty nie masz ani gorsza przy duszy?
Pressure Shot Golf
Reprezentuj Europę i wygraj CUP 2004 w Golfie.
Punt the Ref
Choć w Polsce ta dyscyplina sportu nie jest zbyt popularna to w Ameryce bije rekordy popularności. Wciel się w jednego z zawodników drużyny ruggby.
Putt it in!
Najzwyklejsza gr w golfa, jednak z pewnymi przeszkodami. Traf do dołka piłeczkę ustawiając wybicie pod takim kątem i nasileniem aby odbijając się od przeszkód wpadła od razu do niego.
Putter Nutter
Nieszczęsny staruszek zabrał się za golfa. Bądź dobrym człowiekim i pokaż mu jak to się robi. Myszką ustawiasz kierunek i siłę strzału. Niech Cie tylko nie rozproszą biegające zwierzątka.
Pyrotec
Niezbyt zaawansowana gra. Polega na zbijaniu wylatujących rakiet. Jeśli ominiesz 10 rakiet kończysz grę.
Rabbi Cup
Dwa króliki biorą udział w meczu piłkarskim 1 na 1. Będąc jednym z nich ustrzel jak najwięcej bramek. Sterowanie klawiszami: A, S, D oraz myszką.
Real pool
Całkiem dobrze wykonany bilard. Może grafika nie powala, jednak fizyka i animacja nadrabia graficzne zaległości. Możesz sprawdzić swoje umiejętności w rozgrywce z komputerem.
Ryder Cup Challenge
W tej grze masz szansę poćwiczyć uderzenia na polu golfowym. W ciągu jednej minuty postaraj się trafić jak najwięcej razy do dołka.
Sandboarding
Za pomocą strzałek na klawiaturze steruj śmiałkiem, który zjeżdża ze piaskowego stoku na desce i zbierz jak najwięcej gwiazdek po drodze.
Seal Ball
Po raz kolejny gra w siatkówkę. Jednak tym razem e grze biorą udział dwie, wysportowane foczki mieszkające na odległych mroźnych terenach. Zagraj używając strzałek na klawiaturze.
Shooting Hoops
Weź udział w najbardziej popularnej grze w Stanach Zjednoczonych. Amerykański futbol zrzesza przed telewizorami milionu ludzi, a spoty reklamowe są najdroższe na świecie. Weź udział w tak popularnej grze już teraz!
Show Jumping
Nie każdy może oglądał zawody skoków koni przez przeszkody ale każdy może w to zagrać. To nie takie proste jak Ci się wydaje młody dżokeju..
Siatkówka
Wielka hala, tłumy widzów. Ty masz właśnie trening wraz ze swoją partnerką. Ona Tobie wystawia piłkę, Ty natomiast musisz celnie uderzyć nad siatką. Oczywiście brawa są mile widziane :-)
Side Ring Knockout
Stań do walki na ringu jako bokser i nie daj się znokautować przeciwnikowi. Steruj za pomocą strzałek oraz klawiszami a, s, d.
Sik Trix BMX
Szybciej, szyyyybiej.. Wcielasz się w postać rowerzysty, dla którego rower to nie tylko pojazd dwukołowy, ale także doskonała możliwość do wygłupów.
Sk8park
Ekstremalna jazda na desce w Skate Parku. Jeździmy na deskorolce i zbieramy kase.. Skaczemy spacją a jeździmy strzałkami.
Skate Park
Dla fanów (i nie tylko) akrobacji na rampie. Wybierz zawodnika i pomykaj nim na deskorolce, wykonuj skomplikowane figury. Gra nie tylko dla skejtów.
Skater
Czy jazda na deskorolce może być trudna i powodować wiele urazów? Z całą pewnością tak, jeżeli mówimy tutaj o wyczynowym sporcie. Czy masz do tego predyspozycje? Sprawdź to już teraz!
Slagman Bugs Bunny
Grasz w baseball Królikiem Bugsem. Odbijaj nadlatujące piłki kijem, minimum tyle ile zostało wyznaczone.
SlamDunk
Gra sportowa w której naszym zadaniem jest posłać możliwie jak najwięcej razy piłkę do kosza.
Snooker
Snooker to gra z rodziny bilarda albo na odwrót :). Mimo wszystko zasady podobne, stół, bile i kijek. Dzięki tym akcesoriom spróbuj doprawadzić grę do końca.
Snow - Mili & Tary
Troszkę zmieniona wersja popularnego pingwina. Twoim zadaniem będzie takie strzelenie kijem kolegi, aby ten poleciał jak najdalej. Im będzie to więcej metrów, tym większa radość z wygranej.
Snowboard Betty
Wdziewasz na swoje nogi deskę snowboardowąi zjeżdżasz z dużą prędkością ze zbocza. Omijaj wystające kamienie, wjeżdżaj na skocznie i zbieraj punkty.
Spongebob Bowling
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Spooky Hoops
Gramy w koszykówkę z dość nietypową drużyną. Jest to grupa szkieletów my sami zaś gramy jednym Zombie. Kościotrupy cały czas przeszkadzają nam skacząc w naszą stronę i próbując nas przewrócić.
Sprinter
Bierzesz udział w zawodach w biegu na 100 metrów. Za pomocą strzałek na klawiaturze popędzaj swojego zawodnika.
Squash
Gra w squasha, czyli odbijanie piłeczki tenisowej od ściany.
Strike Zone
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Stroke It Lucky
Prosta gra w golfa. Niezbyt realistyczna, ale zabawna. Po prostu wybierz kij, określ kierunek i siłę uderzenia. Życzymy powodzenia w zdobywaniu kolejnych dołków.
Stunt Bike 2004
Wow! Takie była moja pierwsza reakcja jak tylko odpaliłem tę grę. Weź rozpęd, przeleć nad belkami, a powietrzu wykonuj niesamowite akrobacje.
Stunt Dirt Bike
Wybierz jeden z dwóch dostępnych pojazdów którym będziesz sterował, do wyboru masz motor oraz quada. Po dokonaniu wyboru wyrusz na trudne trasy terenowe.
Stunt Pilot Trainer
W tej grze musisz się popisać nie lada zręcznością i sprytem. Przeprowadź samlot przez wszystkie obręcze tak aby nie wpadl na inne obiekty na niebie.
Summer olympics
Gra specjalnie z okazji letniej olimpiady. Za pomocą wskazanych klawiszy na klawiaturze steruj zawodnikiem w różnych konkurencjach lekkoatletycznych.
Sumo
Zawody sumo. Raczej nie każdy chciałby wcielić się w olbrzymie, tłuste ciało zawodnika sumo, ale tutaj możesz być spokojny o swoją figurę.
Super Bowl
Zbij jak najwięcej pionków na kręgielni poprzez kliknięcie lewym przyciskiem myszy w odpowiednich momentach ustawiając sobie odpowiednie parametry.
Super Handball
Weź udział w nowej dyscyplinie sportu. Zmierz się z komputerem lub przyjacielem w Squasha. Zadanie jest o tyle dziwne, iż nie odbijasz piłki rakietką, a jedynie rękawicą do futbolu amerykańskiego.
Super Slugger
Zagraj w najpopularniejszą grę sportową w Stanach Zjednoczonych - Baseball. Postaraj się odbić nadlatującą piłkę.
Super Soccer
Każdy raczej zna zasady gry w piłkę nożną, ale tym razem gracie w drużynach jednoosobowych. Należy trafić piłkę do bramki przeciwnika, a on też potrafi być sprytny.
Super Splash
Pokaż się jak z najlepszej strony dla seksownej sędziny-kobiety. Skocz z trampoliny, powywijaj koziołki i zdobądź maksymalną ilość punktów.
Super Sumo
Wygraj pojedynek w walce sumo. Wypchnij swojego przeciwnika z maty oznaczone okręgiem.
SuperStar Golf
Zagraj w golfa. Aby wprawić piłeczkę w ruch należy nacisnąć na klawisz space a zaraz po chwili ponownie. Za pomocą strzałek możesz określić kierunek.
Surf
Surfuj na wodach oceanu! Niestety, są one teraz coraz bardziej zabrudzone i trudno jest wykierować. Sprawdź, mówię poważnie!
Surf Point Blue
Ciekawa gierka, w której wcielamy się w wybitnie uzdolnionego surfera, który potrafi dokonać cudów na i pod falami.
Table Hockey Tournament
Bardzo fajna i wciągająca pozycja. Zagraj z wirtualnym przeciwnikiem w cymbergaj. Sterując myszką musisz wpakować okrągły przedmiot do bramki rywala.
Table Tennis #1
Gra w tenisa, ale stołowego. Rozrywka wymagająca nie lada zręczności, sprytu oraz pasji i wytrwałości. Jeśli do tej pory nie przepadałeś za tenisem wejdź a polubisz na pewno.
Table Tennis #2
Ping - pong czy popularny tenis stołowy. Gra z perspektywy zawodnika, wymaga od Ciebie szybkości i refleksu. Za pomocą myszki spróbuj ograć komputer.
Teddy Goes Swimming
Wcielasz się w postać milutkiego misia, który wybrał się na podwodny wyścig. Jego celem jest zebranie jak największej ilości diamentów.
Ten Pin Bowling
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Tennis 1
Zagraj razem z nami w tenis! Gem, set, mecz - jest to niezwykle miła i ciekawa gra, choć - na żywo - bardzo męcząca. Serwis gryonline.boja.pl z całym przekonaniem poleca!
Tennis Ace
Wybierz jedną z kilku dziewcząt i zagraj w tenis ziemny. W grą można wziąć udział grając przeciwko naszemu komputerowi, jak również z przyjacielem. Sterowanie oraz rzuty odbywają się za pomocą myszki
Tennis game
Bardzo przyjemny tenis. Grę na pewno uprzyjemnia fakt, że grasz piękną panią. Zresztą Twój przeciwnik to także płeć piękna. Gra jest bardzo fajnie wykonana, dobra grafika, efekty dzwiękowe.
The Big Uglies
Dość kontrowersyjna gra w amerykański futbol. Najpierw Ty, jako trener teamu, ustawiasz odpowiednią taktykę z kilku możliwych, a następnie przystępujesz do walki.
The Fighter Training
Poćwicz boksowanie przed prawdziwym występem. Za pomocą strzałek na klawiaturze odpychaj worki treningowe od siebie.
The Race
Polskie ulice są kręte, małe i dziurawe. Jak na takich drogach jechać swobodnie choćby motocyklem, nie wspominając już o jakichś wyścigach? Właśnie w takich warunkach przyszło Tobie zbierać punkty...
The Show
Weź udział w pięcioosobowej nawalance na... pomidory. Na wyznaczym polu gry zmierz się podobną Tobie drużyną. Kto szybciej kogo zatopi w czerwonym soku?
Tiki Bowl
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Tobby Tennis
Bardzo sympatyczna gra. Grasz w tenisa operując myszką. Staraj się tak odbijać piłkę aby przeciwnik miał trudności z jej odbiciem.
Trampolina
Za pomocą strzałek na klawiaturze steruj skoczkiem na trampolinie. Obracaj nim tworząc ciekawe układy gimnastyczne.
Trampoline
Gra polegająca na odbijaniu faceta na trampolnie i osięgnięciu jak najlepszego wyniku punktowego za wykonywanie figur, Twój czas na ich wykonanie wynosi 90 sekund.
Trampoline 2
Gierka, w której pewien chłopiec skacze sobie na trampolinie. Niby nic ciekawego, jednak gdy wypróbujesz różne pozycje zobaczysz jak trudno jest utrzymać się na takiej trampolinie.
Triathlon
Skok do wody z trampoliny. Trenuj, trenuj i bądź mistrzem! Dość cherlawym gościem możesz zauroczyć publiczność.
Trick Hoops Challenge
Rozegraj mecz koszykówki ze swoim przeciwnikiem. Rzecz w tym, że jesteście niewidzialni. Steruj piłką za pomocą myszki.
Trick Master
Za pomocą myszki steruj postacią jeżdżącą na deskorolce. Pokonaj przygotowany tor przeszkód, wskakuj na rampy i dojedź do celu.
Twisted Tennis
Sympatyczna wersja tenisa ziemnego. Wybierz swojego zawodnika i ulubiony kort. Steruj za pomocą strzałek na klawiaturze i klawiszy: z, x, c.
Uber Pool
Gra w bilard na pewno jest wciągająca. Ta gra potwierdzi to stwierdzenie. Jest nowocześniejsza i przyjemna dla oka, a okrągły stół napewno się Wam spodoba.
Ultimate Football
Najpopularniejszy sport w USA. Podajesz piłkę do przebiegających zawodników, twoja drużyna gra w białych koszulkach. Możesz stracić do trzech piłek.
Van
Bardzo sympatyczna pozycja. Motywem przewodnim jest kierowca małego busa, którego zadaniem jest uniemożliwienie prześcignięcia przez inne samochody. Driver ma ponadto jednego asa w rękawie...
Verti Pool
Tego jesczze nie było. Bilard na Twoim komputerze. Nie musisz już chodzić do zadymionych pubów i prosić się o chwilę do zagrania. Rozbij piłki za pomocą myszki.
Virtual Curling
Curling - wprawdzie ta dyscyplina sportowa jest mało w Polsce jeszcze znana, to na zachodzie bije rekordy popularności. Zadaniem uczestnika jest odpowiednie wypuszczenie kamienia tak, aby ten znalazł się jak najbliżej tzw. "domu".
Wack Wrestling Challenge
Stajesz na ringu by walczyć w pojedynki w dyscyplinie, która nazywa się restling. Popychacie się, przerzucacie i skaczecie dopóki jeden z was nie wygra.
Wakeboarding
Jeździsz na nartach wodnych za płynącą łodzią. Przy pomocy strzałek na klawiaturze steruj wyczynowcem utrzymać odpowiedni kurs i wykonuj rozmaite sportowe sztuczki.
Wakeboarding XS
Jazda na desce chyba od zawsze była jednym z najbardziej ekstremalnych sportów wodnych. Siła mięśni oraz odpowiednie wyczucie - jeżeli ktoś nie posiada wspomnianych cech pozostaje mu jedynie delektować się wirtualnymi zawodami.
Weight Lifting
Po tej grze będziesz musiał zakupić sobie nową myszkę, ponieważ Twoja "stara" może nie wytrzymać. Im szybciej będziesz klikał, tym więcej będziesz mógł podnieść.
Weight Throw
Wcielając się w jednego z kosmicznych lekkoatletów, postaraj się rzucić dyskiem na jak największą odległość.
White Van Man
Kierując białą furgonetką, omiń wszystkie przeszkody znajdujące się na drodze - dziury, roboty drogowe oraz ucieknij policji. Zadaniem w grze jest niszczenie samochodów znajdujących się w ruchu.
Wimbledon Heroes
Wybierz swojego tenisistę, który zagra w turnieju Wimbledonu.
World Cup Holenders
Ciekawa gra łudząco podobna do piłki nożnej. Cała oprawa jak z piłkarskich mistrzostw, nawet piłka taka sama lecz zamiast ją kopać odbijamy ją przez siatkę.
X-Hoc
Nowoczesna gra na zasadach piłki nożnej. Piłka jest jedna a bramki są dwie. Rywalizują dwie drużyny o to która wbije więcej bramek.
xGolf
Bardzo pomysłowa pozycja. Zadaniem gracza jest takie uderzenie piłeczki, aby ta znalazła się w dołku. Zadanie nie jest jednak super proste, ponieważ droga jest bardzo kręta :-)
Xtreme medical Hockey
Zagraj w hokeja na lodzie, ale tym razem siedząc na wózku inwalidzkim. Z tej perspektywy strzel gola posługując się myszką. Klikając na krążek ustaw kierunek i siłę.
Xtreme QB Challenge
Niezwykle ciekawa gra przedstawiająca futbol amerykański dla... niespełnosprawnych.
Yahoo Golf
Jedna z lepszych wersji gry w golfa. Ładna i ciekawa grafika. Traf piłeczką do dołka.
Yetisports 2 - Orca Slap
Druga część przygód śnieżnego Yeti. Tym razem celuje on bryłami lodu w niewinne pingwiny, które lądują po chwili na tarczy. Im bliżej środka tarczy, tym nasz bohater zyskuje więcej punktów.
Yetisports 3 - Seal Bounce
Tym razem stoisz pomiędzy dwoma bryłami lodu i wymachujesz biednymi pingwinami w obie strony. Oczywiście im zrobisz to mocniej, tym zdobędziesz więcej punktów.
Zbijaj duchy
Zagraj w kręgle w halloweenowym wydaniu. Za pomocą myszki wyrzuć dynię i zbij duchy.
Zbijak
Gra bardzo podobna do zabawy dla dzieci - dwa ognie. Obrzucacie się piłkami, kto dostanie ten jest zbity i traci punkty.
© Gry Online 2014