Home Kontakt
Szukaj
zarabiaj pieniądze

Logiczne

10 Gnomes II
Na pokazanym obrazku odnajdź w ciągu 10 minut 10 ukrytych w różnych zakamarkach gnomów.
12 Pixel Heroes
Gra dobra dla spostrzegawczych oraz dla osób lubujących się w komiksach z superbohaterami. Odgadnij, do jakiego herosa pasują kolory stroju pokazane na ekranie.
12 Puzzle
Jeżeli masz chwilę to możesz ją poświęcić na ułożenie puzzli w jedną całość. Zadanie jest zbyt proste, jednak wymaga i czasu, i cierpliwości.
12 Swap
Śmieszna i sympatyczna pozycja. Twoim zadaniem jest takie ułożenie buziek, aby w jednym rzędzie znalazły się co najmniej trzy takie same.
25 Boxes
Po jednej stronie masz planszę z kwadratami , w których są liczby. Odnajdź wszystkie które są wymienione u góry strony przekładając na planszę po drugiej stronie.
3 Lines
Wyeliminuj wszystkie klocki z cyframi z planszy. Aby to zrobić połącz wybrane klocki z tymi samymi cyframi tak aby połączenie nie wynosiło więcej niż trzy linie.
3D Logic
Na trójwymiarowej kostce połącz kolorami dwa kwadraty ze sobą zaznaczając z osobna kwadraty znajdujące się między nimi tak aby ścieżki się nie przecinały.
5 differences
Twoim zadaniem jest klikając na obrazek wskazać pięć elementów, które ewidentnie różnią oba przedstawione obrazki przed upływem wznaczonego czasu.
6 Differences
Znajdź 6 różnic pomiędzy dwoma przedstawionymi obrazkami. Nie ma limitu czasowego ani limitu klikania na obrazki.
8 Up
Do przejścia masz 8 poziomów gry. W każdym z osobna musisz wskazać w którym pudełku schował się kurczak pokazany na początku po uprzednim przemieszaniu pojemników.
9 Dragons Hexa
Łącz co najmniej trzy bloki takiego samego koloru aby zbierać punkty. Musisz się speszyć uzbierać wystarczającą liczbę punktów zanim minie czas.
AcceleRacers Track Mod
Jedna z bardziej pomysłowym gier. Sześć samochodów stoi w swoich boksach. Drogi prowadzące do boksów po prawej stronie są pomieszane. Twoim zadaniem jest poprowadzić samochody na drugi koniec planszy.
Add Em Up
Oczyść planszę poprzez ustawianie numerowanych kostek. Muszą one być układane w takich miejscach, by suma z kwadratów wokół nowej kostki wyniosła tyle, ile wskazuje nowa kostka. Przy liczbach powyżej 10, liczy się ostatnia cyfra.
Add it Up
Wybierz odpowiednią kombinację cyfr, tak by zgadzała się ona z podaną liczbą w prawym, górnym rogu gry.
Adventure Sous-marine
Tym razem przenosimy się na morskie wybrzeże. Jakimś cudem właśnie i tam zawędrował nasz kochany lunatyk, którego musimy ustrzec przed niebezpieczeństwem świata żywych.
Aengie Quest
Pogłówkuj troszkę aby bohaterka tej gry przedostała się z ogrodzonej przestrzeni do wyznaczonego wcześniej miejsca aby przechodzić kolejne poziomy gry.
Aerial Mahjong
Kolejna gra typu mahjong, w której to łączymy w pary klocki o takich samych obrazkach w ograniczonym czasie.
Alfa
Gra, w której logiczne myślenie, spostrzegawczość i dobra pamięć są niezbędne do przeprowadzenia ludka przez całą drogę.
All Out
Gra, która wymaga większego nakładu pracy umysłowej. Twoim zadaniem jest poprzez klikanie wyłączyć wszystkie światełka na planszy.
Allout v1.1
Zadaniem gracza jest usunięcie wszystkich jasnych pól z dostępnej planszy. Zadanie jest o tyle skomplikowane, iż na miejscu zlikwidowanych pól pojawiają się po chwili następne.
Alpha Zoo
Zoologiczne puzzle. Twoim zadaniem będzie odkrycie takich samych pól ze zdjęciami zwierząt. Jeżeli wykonasz to prawidłowo, liczba kolejnych pól do zgadnięcia pomniejszy się.
Alphabet Jungle
Z podanych literek układaj słowa aby wypełnić listę powyżej. Na to zadanie masz ograniczony czas.
Alu`s Revenge
Zadaniem gracza będzie znalezienie co najmiej dwóch tego samego koloru posągów. W niniejszej pozycji sterujesz jedynie myszką. Poniższa gra logiczna jest dość prosta.
Amazon Quest
Tym razem gramy w pozycję, która przywołuje azteckie klimaty. Twoim zdaniem jest wykonać takie ruchy, aby ułożyć trzy identyczne elementy w jednej linii.
Angry Kid
Przejmij kontrolę nad chórem i powtarzaj melodię wyśpiewaną poprzez klikanie w odpowiedniej kolejności na chórzystów.
Animal
Pomóż małpce przejść z jednego końca wyspy na drugi.
Animal 4 Steps
Musisz tak obliczyć odległość skoków królika, aby ten zdobył swoją upragnioną marchewkę. Zadanie nie jest łatwe. Wymaga wykorzystania kilku szarych komórek :-)
Animal Connect Mahjong
Wyczyść planszę z klocków, grupując je w odpowiednie pary. Gra wymgająca dużo logicznego myślenia.
Animal Mahjongg
Gra mahjong w ciekawej oprawie z klockami z wizerunkami zwierząt. Klikaj na dwa takie same obrazki aby wyeliminować je z planszy.
Aquacubes
Przesuwaj kolorowe klocki poziomo bądź pionowo , ale całymi kolumnami tak aby złączyły się kwadraty tego samego koloru co najmniej cztery koło siebie.
Aquatris
Gra tetris, odbywająca się w warunkach oceanicznych.
Ark of Treasure
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Armor Picross
Na planszy znajdują się odwrócone kwadraty. Jedne z nich po drugiej są zakolorowane na szaro, a drugiej puste. W każdym etapie musimy odkryć wszystkie szare kwadraciki. Pomagają nam w tym cyferki ułożone dookoła planszy, które mówią nam o ilości zakolorow
Around the World in 80 days
Przesuwaj elementy tak aby trzy takie same symbole ułożyły się pionowo lub poziomo jednocześnie przesuwając elementy układanki na sam dół.
Asha Mahjong
Gra typu mahjong po raz kolejny. Znajdź pary klocków o takich samych obrazkach i wyeliminuj je z planszy.
Ask joe
Znajdź odpowiedzi na zadane przez siebie pytania u Joego. Wymagana dobra znajomość języka Angielskiego.
Atome
Posługując się myszką połącz elementy złożone z kulki i patyczka tak aby całość przypominała wzór chemiczny.
Bad apple
Gra przypominająca słynnego Windowsowskiego Sapera.
Z wyświetlonych na ekranie jabłek, musisz wybrać te które nie są zepsute.
W odpowiednim wyborze pomogą Ci cyfry, oznaczające ilość zepsutych jabłek w najbliższym otoczeniu.
BaffleBees
Przestawiaj pszczoły za pomocą myszki, w taki sposób, aby wszystkie sześciokąty były zapełnione kolorem żółtym.
Ball Chimes
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Bantumi
Gra polegająca na przesypywaniu pigułek do misek, tak by w Twojej znalazło się ich jak najwięcej.
Basho Kioku
Klikaj na kwadraty na planszy. Aby zapamiętać które już były klikane można je zaznaczyć markerami. Za każdym razem klikaj w kwadraty które wcześniej nie były klikane.
Battleships
Zagraj w statki z wirtualnym przeciwnikiem. Pierwszym krokiem jest odpowiednie rozlokowanie jedno-, dwu-, trój- i czteromasztowców. Następnie możemy się modlić, aby nasz rywal szybko ich nie zatopił.
Bear & Cat
Wcielając się w marynarkę wojenną, wyeliminuj wszystkie piłki.
Bees n Flowers
Doprowadź pszczółkę do kwiatka. Aby tego dokonać klikaj myszką na pionowe lub poziome rzędy tak by owad mógł się wspiąć do kwiatka.
Belize Beauties
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Beta Vulgaris
Musisz zjadać jedzenie z podstawionych przed Tobą misek tak jak stworek siedzący koło Ciebie. Bądź zręczny i obserwuj uważnie co i kiedy podjada.
BFGoodrich
Zadanie w grze jest bardzo proste, a polega na odnalezieniu wszystkich czterech kół samochodowych.
Binggrae
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Biogems
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Blix
Zbij jak najwięcej kolorowych kwadratów, przestawiając poziome rządki tak aby trzy kwadraty tego samego koloru ułożyły się w pionowym rządku.
Blob Wars
Zajmij możliwie jak największą powierzchnię planszy przez żelki swojego koloru. Po kliknięciu w wybranego pionka podświetli się obszar możliwych do zajęcia części planszy.
Blobo
Twoim zadaniem jest w każdym z etapów, zebrać określoną liczbę różnych słodkości.
Bloc
Celem w tej grze jest włożyć kamienny blok do dziury w ziemi, przesuwając nim strzałkami na klawiaturze. Uważaj jedynie aby blok nie wypadł poza planszę.
Block Champ
Znajdź rozwiązanie jak wyprowadzić ciemnoszary blok do wyjścia znajdującego się u góry planszy. Przestawiaj inne bloki poziomi lub pionowo.
Blockoban
Za pomocą myszki sprowadź kolorowe kwadraty do oznaczonych miejsc według kolorów, które posiadają.
Blockocide
Znajdź takie same elementy w pionie i poziomie aby stanowiły rogi prostokąta, połącz i spraw aby zniknęły z planszy.
Blocks 2 The Return
Za pomocą myszki przesuwaj klocki tak aby połączyły się w pary o takich samych minkach i kolorach.
Blocky
Zaznaczaj prostokąty, które mają rogi w tym samym kolorze tak aby wyeliminować z planszy wszystkie bloki z minkami.
Blocky
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Bloomin Gardens
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Blox
Twoim zadaniem będzie takie ułożenie kwadratowych punktów, aby zrobiły ze sobą pary. Tym samym zniknął one z planszy, a Ty zyskasz kolejne punkty i znajdziesz się w następnym poziomie.
Blox 2
Druga część gry pod tytułem "Blox". Tym razem w kwadracikach znajdują się obrazki różnych, dziwnych zwierzątek, które musisz scali w pali, po czym one zniknął, a Ty zdobędziesz punkty.
Blue
Twoim zadaniem jest zaświecić wszystkie ciemniejsze kwadraty na plansz. Steruj kulką za pomocą strzałek na klawiaturze, pamiętaj o tym, że liczba ruchów jest ograniczona.
Bobitos
W twoich rękach jest życie kilkunastu ludzi. Poprowadzić ich tak, aby nie spadli poza planszę. Zadanie wcale nie jest takie łatwe jak by się mogło wydawać.
Bom Search
Sympatyczna wykreślanka o rożnych poziomach trudności i kategoriach do wyboru. Lewym przyciskiem myszy klikaj na litery odnalezionego słowa.
Bomb Chain
Przenieś na planszę bombę w wybrane przez siebie miejsce tak by odpaleniu jej wybuchły wszytskie bomby znajdujące się na planszy.
Boom Box
Z góry będą leciały klocki złożne z czterech mniejszych w różnych kolorach. Ustaw je tak aby przynajmniej trzy kolorowe kosteczki ułożyły się pod jeden kolor.
Box Puzzle
Zamieść każdą z dostępnych figur w mniejszej, aby ukończyć dany poziom.
BoxBoy Escape
Klikaj na klocki z trawy tak aby zrobić dziurę. Ludzik stojący na środku będzie odskakiwał aby do dziury nie wpaść. Postaraj się aby nie uciekł Ci poza planszę.
BoxUp Puzzle
Za pomocą strzałek na klawiaturze wymyśl jak wprowadzić mniejszą figurę do wnętrza tej większej.
Brain Waves
Gra logiczna na czas. Twoim zadaniem jest wskazywanie przedmiotów, których cienie wirują na planszy.
Bricks
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Bubble Buster
Twoim zdaniem jest znalezienie co najmniej trzech takich samych kuleczek obok siebie. Spiesz się jednak, masz na to tylko kilka minut.
Bubble Pop 2
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Bubble shooter
Dość znana pozycja w internecie. Strzelaj kulkami w odpowiednie do nich kolory. Za trzy identyczne kulki otrzymasz odpowiednią ilość punktów.
Button Hunt
Twoim głównym zadaniem jest znalezienie i kliknięcie na czerwone koło. Aby zadanie wykonać musisz stosować się do wskazówek.
Button Hunt 2
Druga część gry, w której Twoim zadaniem jest znalezienie czerwonego kółka stosując się do podanych wskazówek.
Button Hunt 3
Kolejna odsłona gry, w której naszym celem jest poszukiwanie czerwonego kółka. Rozwiązuj kolejno zadania niekiedy bardzo podchwytliwe.
Caixa
Zadanie nie jest proste. Musisz klikać w zestaw klocków tak, aby cała ich paleta miała jeden, wymagany w danej rundzie, kolor.
Camera Mind
Gra dla spostrzegawczych. Każdy następny level to plansza, na której znajduje się o jedna więcej kulka. Twoje zadanie to wskazać ta kulkę. Sprawdź jak daleko dojdziesz.
Candy Machine
Z przedstawionych elementów zbuduj drogę, którą muszą przebyć słodycze z góry ekranu do kubełka u dołu. Im wymyślniejsza droga tym więcej punktów.
Candy Shot
Bierz myszkę w obroty i zaczynamy zabawę! Twoim zadaniem będzie strzelić w cukierek tego samego koloru. Prawda, że nieskomplikowane?
Canibal Muffin
Jest pora śniadania. Zjadasz na zmianę muffinki z potworem. Postaraj się tak to rozegrać abyś to Ty zjadł ostatnią w przeciwnym wypadku potwór zje Ciebie.
Caports Sneakers
Gra, w której musisz układać obuwie sportowe według kolorów.
Caray Snake
Sterująć wężem zbierz wszystkie porozrzucane na planszy piłki.
Cave Escaper
W tej grze głównym celem jest wydostanie się z jaskini przez otwór, który wskazuje strzałka. Pogłówkuj trochę i znajdź sposób aby się wydostać.
Celebrite Poubelle Magnifique
Quiz w którym na podstawie kosza na śmieci, musisz wywnioskować do kogo należą odpadki.
Celtic Mahjong Solitaire
Bardzo ładnie zrobiona i kolorowa wersja popularnej gry logicznej mahjong. Połącz w pary klocki o takich samych symbolach.
Chain Reaction
Zapełnij wszystkie pola krzyżykami. Aby tego dokonać klikaj na figury zgodne z poprzednią lub jej kolorem; pionowo, poziomo lub na skos.
Chaos Chamber
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Chasse Au Tresor
Pomóż chłopcu odnaleźć rozproszony po wyspie sprzęt, potrzebny do odnalezienia skarbu morza.
Chat Noir
Za pomocą ciemnych pól postaraj się przechytrzyć kota zamykając go miedzy nimi, ale od razu ostrzegam ze to nie jest wcale takie proste.
Checkers board game
Zagraj z komputerem w wirtualne warcaby. Przesuwaj swoje pionki koloru zielonego aby zbiły wszytskie pionki białe należące do przeciwnika.
Chimpy Jump
Steruj małpką tak aby skacząc po skorupach żółwi zatopiła je i sama nie wpadła przy tym do wody. Ustal kolejność zatapiania tak aby z powrotem znalazła się na żółwi na którym stała na początku.
Chinese Checkers
Dysponując czerwonym kolorem pionków, dostań się na wyznaczony obszar o takim samym zabarwieniu.
Chomp Chomp Safari
Gra logiczna w której musisz nakarmić zwierzęta, ustawiając im pokarmy na odpowiednich klockach.
Chromatica
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Chronotron
Wykonuj wskazane misje pomagając sobie przy tym machina czasu. Wykonaj ruch a następnie powróć do przeszłości abyś w teraźniejszości mógł to wykorzystać.
CKLY Diamond
Ułóż tak spadające ,, główki ", by obok siebie znalazły się minimum trzy jednakowe.
Clayside
Przesuwaj rzędy i kolumny z elementami by zebrać koło siebie minimum trzy takie same figury.
Click Drag Type 3
Gra charakteryzująca się wysokim poziomem trudności, składająca się z 15 minigierek logicznych które musimy rozwikłać. Sprawdź swoją inteligencję!
Clix
Gra podobna do poczciwego i dobrze znanego Tetrisa. Musisz tak ułożyć spadające klocki, aby przedstawiały wzorek po lewej stronie.
Clix układanka
Typowa układanka na logiczne myślenie. Ułóż poszczególne elementy do dużego kwadratu tak aby wszytskie były wykorzystane i aby nie pozostał żadne wolne pole.
Codebreaker
Jedna z naszych ulubionych pozycji. Odbijaj piłeczkę tak, aby zderzyła się ona z kasetonami, które zawierają daną wartość pieniążków. Na końcu poznasz tajny kod.
Color Chain
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
COLORSOK
Zadaniem w grze jest przyporządkowanie chociaż dwóch takich samych elementów obok siebie w poziomie lub pionie.
Colour Hacking
Gra dla tych, którzy chcą potrenować swoją pamięć. Zapamiętaj kolory i symbole a następnie po naciśnięciu "go" odtwórz.
Comboling
Używając jedynie myszki połącz ze sobą najbliższe kwadraty. Wprawdzie gra nie jest rewelacyjna, potrafi jednak przytrzymać przed komputerem.
Confuse Box
Twoim zadaniem jest podłączenie wszystkich żarówek do źródła prądu. Za pomocą myszki przekręcaj kable w wybranych kierunkach aby rozświetlić całą planszę.
Connect
Zadaniem w tej grze jest ruszenie rakiety z miejsca, a zrobisz to za pomocą kulek które musisz odwracać tak by znalazły się obok siebie minimum trzy jednakowego koloru.
Connect 2
W ograniczonym czasie na każdym poziomie gry zlikwiduj wszystkie kwadraty z planszy. Aby tego dokonać łącz w pary klocki o takich samych obrazkach.
Connect 4
Klasyczna gra polegająca na ułożeniu czterech kulek tego samego koloru w jednej linii w pionie, poziomie lub na ukos. W grze można grać nawet trzech graczy. Polecamy!
Connectors
Połącz żarówki ze sobą aby je zaświecić. Na każdej z nich jest cyfra, która wskazuje z iloma żarówkami może być połączona. Na to zadanie masz ograniczony czas.
Conundrum
Manipuluj klockami tak aby sprawić by wszystkie były wypukłe, klikając myszką na wybrane partie.
Cookies
Masz kilkanaście minut na odpowiednie przestawienie ciasteczek w ten sposób, aby trzy identyczne znalazły się w jednej linii.
Crash Down
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Crazy Chess
Specyficzna gra w szachy. Nie znajdziesz tutaj całej kompanii pionków czy innych szachowych figur. Co w takim razie czeka na graczy? Przekonaj się o tym już teraz...
Creekwood Forest
Ze wskazanego punktu przejdź ścieżką, którą wskażą Ci strzałki. Zielona oznacza, że musisz przesunąć się o jedno pole, żółta o dwa a czerwona o trzy.
Crime Scene Investigator
Gra logiczna w której naszym zadaniem jest znalezienie kilku, a dokładnie pięciu różnic między dwoma obrazkami.
Crimson Warefare
Utwórz własną kawalerię, czołgi oraz broń a następnie poślij żołnierzy do walki z wrogiem.
Crimson Warfare
Świat przeszedł w stronę ciemności, granice pomiędzy państwami wygasły, Ziemia stała się jednym wielkim podwórkiem, narody zaczęły walczyć o władzę.
Crush
Ucieknij kulką w takie miejsce, które nie zostanie przygniecione przez opadającą górną część ekranu. Steruj kulką za pomocą strzałek na klawiaturze.
Crystal Balls
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Cube Crash
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Cube Tema
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Cubedelic
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Cubilus
Przestawiaj kolorowe kwadraty tak aby znalazły się na miejscach swych mniejszych odpowiedników. Używaj do tego myszki.
Cubitsu
Gra polega na przesuwaniu segmentów kostki i układaniu gwiazdek trójkami. Gra jest banalnie prosta jednak aby dostać się nawet na ostatnie miejsce rankingu trzeba się nieźle napracować.
Cubox II
Utwórz figurę, na wygląd tej która znajduje się w lewym górnym rogu gry.
Cup Game
Przed sobą mamy trzy czerwone kubeczki pod jednym z nich ukryto kulkę. Teraz są one mieszane a my mamy odgadnąć gdzie znajduje się kuleczka. Gra posiada piętnaście poziomów trudności.
Cups Game
Popularna z bazarów gra w trzy kubki. Wprawdzie nielegalna w Polsce, to jednak nadal wielu chętnych łudzi się, iż wygra szybkie pieniądze. Ty jednak masz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności bez straty żadnych pieniędzy.
Cute Doggie Puzzle
Ułóż puzzle. Przekładaj kawałki układanki we właściwe miejsce i zobacz jak ukazuje się sympatyczny szczeniak.
Cutey Cubes
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Cyber Mice Party 2
Zadaniem zawodnika jest ułożenie różnych przedmiotów w taki sposób, aby znajdujące się na planszy myszki mogły bez większych przeszkód przejść do kawałka sera.
D-Finder
Znajdź na dwóch złudnie podobnych do siebie obrazkach pięć różnic zanim minie wyznaczony czas i przechodź coraz to trudniejsze etapy.
D-Star
Obmyśl dokładnie przebieg trasy czerwonej kulki tak aby mogła po drodze zebrać wszytkie kulki żółte. Czerwona zatrzymuje się tylko na ścianach.
Damas Chinas
Celem gry jest dotarcie do przeciwstawnego rogu przeciwnika.
Dance Match
Zapamiętaj zaznaczone kwadraty i kolory które na nich są. Następnie w ograniczonym czasie zaznacz z pamięci kwadraty i kolory.
Davidson puzzle
Ułóż puzzle przedstawiające obraz motoru Harleya Davidsona. Dokładaj i przekładaj każdy kawałek bez pośpiechu, ponieważ nie ma limitu czasowego.
Deduction
Odgadnij tajemniczy szyfr, który został umieszczony w obrębie ośmiu kolumn.
Deep Sea Dive
Gra przypominająca kulki z tym, że trójkami układamy morskie stworzenia. Zapełnij wskaźnik na 100% zanim minie czas.
Demonic Defence 4
Obroń swój zamek, przed atakami wrogów którzy cały czas ulepszają swą broń.
Derailed
Zarządzasz ruchem kolejowym. Ustaw odpowiednio tory aby pociąg mógł swobodnie i bez komplikacji przejechać.
Dice Move
Strzałkami na klawiaturze przesuwaj biała kostkę tak aby ta po ostatnim Twoim ruchu znalazła się dokładnie w takiej pozycji jaka jest przedstawiona na planszy.
Dicewars
Niesamowity pomysł na grę. Grasz na wydzielonej planszy z wybraną ilością graczy. Kto pierwszy opanuje cały teren wygrywa. Tutaj liczy się głównie umiejętność rozdysponowania kostkami.
Dig it
Jedna z trudniejszych gier logicznych. Przekładaj klocki tak aby odkryć obrazek ze skrzynią pełną skarbów.
Digitz!
Przekładaj cyfry w kwadracikach tak aby w jednej linii ich suma wyniosła 10, wyeliminuj w ten sposób wszytskie cyfry z pola.
Dinky Smash
Inna gra w stylu arkady, w której musisz gromadzić minimum trzy podobne elementy, aby je wykluczyć z planszy.
Dino Drop
Przesuwaj jajka, tak by przynajmniej trzy znalazły się obok siebie.
Dominko
Zagraj w komputerem w domino. Dokładaj kolejno kostki na plansze zgodnie z ilością oczek na klockach i postaraj się pozbyć wszystkich zanim zrobi to rywal.
Dominus Void
Ciekawa gra, w której Twoim zadaniem jest doprowadzenie białego kwadracika do czerwonego pola za pomocą strzałek na klawiaturze.
Dory`s Memory Game
Poćwicz pamięć klikając na bańki i szukaj par dwóch takich samych postaci z filmu animowanego "Gdzie jest Nemo?"
Double Maze
Zadaniem gracza jest takie sterowanie kulkami, aby obie jednocześnie znalazły się na polu z chorągiewką. Gra może przypaść do gustu nawet najmłodszym internautom.
Dr. Membrane
Za pomocą strzałek na klawiaturze przesuwaj łamigłówkę tak aby dwa pola takiego samego koloru dotarły do siebie.
Driller
Drill, czyli wiertacz. Mała, brązowa kulka z wrednym wyrazem twarzy musi zbijać różnokolorowe klocki układające się kolorami obok siebie a unikać brązowych.
Drop Blocks
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Duck Tiles
Doprowadź kaczuszkę do jej legowiska. Przemyśl dobrze drogę jej ślizgu po kafelkach, ponieważ zatrzymuję się ona tylko na ścianach bądź mydle i gabce.
Dupligon
Zapamiętaj kształt narysowanego obrazka po lewej stronie, następnie z pamięci postaraj się odtworzyć g po prawej stronie tablicy.
Dynamic Lines
Gra polega na ustawieniu w jednej linii minimum czterech takich samych krążków.
Egg Static
Poprzestawiaj jajka tak aby wszystkie znalazły się wokoło czerwonego kwadratu i po naciśnięciu ze wsyztskich wykluły się pisklaki. Segreguj jajka kolorami.
Egypt Puzzle
Na planszy pojawiają się kolorowe bloki. Postaraj się wyeliminować co do jednego te stojące na środku poprzez dokładanie tych z dookoła, grupując kolorami.
Egypt Puzzle
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Electrodes
Znajdź poprawną kolejność kolorów, do wykorzystania masz 8 prób.
Eliminator
Gra polega na wyeliminowaniu wszystkich, dostępnych na planszy kulek.
Elven Mists
Połącz dwa pola układając klocki pomiędzy nimi , ale takiego samego koloru. Uwolnij wszystkie elfy zanim skończy się na to czas.
Experiments on the Loose
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Farm Hustle
W ograniczonym czasie oczyść pole z zielonych kwadratów. W tym celu przekładaj symbole aby ułożyły się trzy takie same pionowo lub poziomo.
Fifty-Five Paris
Należy odnaleźć pomiędzy dwoma obrazkami 5 różnic, porównując je. Czas jest ograniczony, a każde oszukiwanie powoduje skracanie mijających sekund.
File Up
Za pomocą strzałek na klawiaturze steruj stworkiem tak aby przesunął wszystkie elementy we właściwe miejsca.
Fill Up
Bardzo ciekawa gra logiczna. Musisz tak przesuwać kuleczki, aby zajęły one miejsca pewnych gwiazdek. Błędny ruch może spowodować przegraną.
Find Different Point
Fajna gra logiczna naszym zadaniem jest odnalezienie 5 szczegółów różniących dwa obrazki. Nie jest to jednak tak proste jak się mogło by wydawać, limit czasowy wynosi 40 sekund. Możemy sobie pomagać odkrywając 3 różnice podpowiedzią.
Find him
Spośród tłumu ludzi znajdź tego jednego, który jest pokazany na obrazku. Zadanie nie jest łatwe, ponieważ ludzie się przemieszczają.
Find It 2
Znajdź pięć różnic między dwoma obrazkami w danym czasie. Pośpiesz się, bo nie możesz dać ciała! :)
Find the Suspect
Bardzo dobra gra na poprawę pamięci i poćwiczenie spostrzegawczości. Na krótką chwilę pojawią się twarze, następnie znikną i Twoim zadaniem jest wskazanie, które to były.
First Contact
"Pierwszy kontakt" jest nawiązaniem do poprzednich wersji gier "The Inauguration" oraz "The Award Ceremony", w których głównym zadaniem gracza jest niedopuszczenie, aby lynatyk zrobił sobie krzywdę.
Fit Position
Bardzo ciekawa gra logiczna, która polega na położeniu określonych symboli na wcześniej ustalonych na planszy miejscach.
Fla-Jong v.1.7
Klasyczna gra mahjong w której musisz wykluczać takie same karty.
Flag Bricks
Twoim zadaniem jest odszukanie par takich samych flag spośród przedstawionych zanim rządki nowych pojawiających się flag zapełnią cały ekran.
Flash Chess
Jedna z najbardziej popularnych na świecie gier logicznych - szachy! Jeżeli nie znasz zasad to... Nie przejmuj się tym, gdyż po kliknięciu na daną figurę pokazują Ci się możliwości posunięć.
Flash Cub
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Flash Ludo
Chińczyk - Twoim zadaniem jest przeprowadzenie pionków wokół całej planszy.
Flashblox
Międzygalaktyczny tetris, czyli układaj klocki tak, aby na dole w linii poziomej cała linia była zapełniona.
Flashmaz
Naszym celem jest wyprowadzenie pomarańczowej kulki do otworu wskazując jej kierunek, zanim minie wyznaczony czas.
Flip it!
Zamień kolor kwadratu z czarnego na biały poprzez odwracanie jego mniejszych elementów aż do uzyskania jednolitego koloru.
Flower Power
Steruj kwiatkiem tak, aby inne wystrzeliwane z niego elementy ułożyły obok siebie grupę trzech takich samych.
Fly Catcher
Gra, w której wcielasz się w pająka, a Twoim zadaniem jest złapanie w sidła jak największej ilości much. Utrudnieniem w grze jest człowiek z łapką na muchy.
Follis
Znajdź sposób aby niebieska kulka zebrała wszystkie różowe gwiazdki z ekranu. Stawiaj podesty, kątowniki itp..
Food Memory
Zapamiętaj jak poukładane jest jedzenie na poszczególnych kwadratach a następnie odtwórz ich położenie.
Foto Find
Gra na spostrzegawczość w której musisz znaleźć pięć minimalnych różnic, pomiędzy dwoma obrazkami.
Frankie`s Story #1
Pomóż Frankowi, przejść bezpiecznie przez niebezpieczne pułapki. Część 1.
Frankie`s Story #2
Pomóż Frankowi, przejść bezpiecznie przez niebezpieczne pułapki. Część 2.
Free Fall
Używając myszki , połącz w pary kolorowe kwadraty. Przesuwając je zawsze o jedną długość miej na uwadze prawa grawitacji.
Free The Balloon
Musisz dołożyć wszelkich starań, aby uwolnić balon. Jak to zrobisz będzie zależeć jedynie od Twojej pomysłowości. Jedna z ciekawszych gier logicznych. Z całym przekonaniem polecamy!
Free The Pharaoh
Kolejna z gier logicznych. Tym razem zadaniem gracza będzie przemieszczenie czerwonego faraona w odpowiednie dla niego miejsce. Gra jest przeznaczona dla bardziej zaawansowanych.
Frog Mania
Jeżeli lubisz biologię to gra może Cię zaciekawić. Wcielasz się w postać małej żabki, która ma za zadanie języczkiem złapać lilię wodną.
Fruit Blocks
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Fruit Fabriek
Używając jedynie myszki musisz przestawić tak elementy, aby trzy identyczne wzorki znalazły się w jednym rzędzie.
Fruit Fabriek a.k.a. Fruit Fac
Gra, polegająca na pogrupowaniu minimum trzech jednakowych elementów na planszy.
Fruit Fall
Twoje zadanie jest dość proste. Musisz tak obracać planszą, aby trzy identyczne owoce znalazły się obok siebie.
Fruit Toothpicks
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Fulfillment
Dostosuj wszystkie części klocków do kwadratu, przed zakończeniem czasu.
Full Board
Jedna z trudniejszych gier logicznych. Twoim zadaniem jest takie pokierowanie niebieską kuleczką, aby przemierzyła ona wszystkie wolne pola. Serwis boja.pl poleca!
Fullboard
Zaznacz najpierw miejsce rozpoczęcia gry, następnie poprowadź linie poziomo lub pionowo w zależności od potrzeby aby wypełnić wszytskie białe pola.
Fun Mice House
Przyłóż się do budowania wieży z kawałków żółtego sera. Pamiętaj aby umieszczać największe kawałki na samym dole.
Fushion lite!
Twoim zadaniem jest umieścić klocki tego samego koloru obok siebie. Jeżeli to uczynisz plansza zostanie oczyszczona z klocków.
Fusion Lite
Zbierz jak największą liczbę punktów, umieszczając kwadraty w wskazywanym kolorze.
Gangster Wars
Zamieniaj miejscami poszczególne figury tak aby trzy takie same ułożyły się koło siebie i zapełnij tym sposobem wszystkie prostokąty po lewej stronie..
Gdzie jest kulka ?
Niezwykle popularna gra w trzy kubki. Sprawdź swoją spostrzegawczość oraz intucję i powiedz, gdzie - pod którym z kubeczków - znajduje się mała kuleczka. Polecamy!
Gem Mania
Będąc maszynistą kolejki, zbierz wszystkie porozrzucane na drodze klejnoty.
Gems
Ułóż kuleczki tak, aby takie same stykały się ze sobą. Poniższa gra logiczna z całą pewnością znakomicie wypełni wolny czas w godzinach pracy lub po szkole. Serwis boja.pl poleca!
Germ Attack
Na planszy pojawiają się kolorowe emotki twoim zadaniem jest układanie emotików o tym samym kolorze obok siebie. Gdy odpowiednią ich ilość zbierze się w jednym miejscu znikają a my dostajemy punkty.
Globs
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Globule
Przy pomocy strzałek na klawiaturze steruj postacią i zbierz cały szlam z planszy po czym zaprowadź go do okratowanego wylotu ściekowego.
Glops
Klikaj na kolorowe kwadraciki tak aby zniknęły. Muszą być ustawione koło siebie przynajmniej dwa. Oczyść całą planszę.
Glops
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Go Marching In
Przeprowadź ,, świętych " przez labirynt, ustawiając na ich drodze bloki zmieniające kierunek marszu.
Gold Strike
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Goldburger to Go
Wspaniała gra logiczna wymagająca intensywnego myślenia i wyobraźni. Pozmieniaj ułożenie kilku części tak aby piłeczka spadła poruszając do pracy całą maszynę.
Goofy Gopher
Do zmroku już blisko, a Twoim zadaniem jest znalezienie dwóch takich samych kwiatków. W grze używasz jedynie myszki.
Grave Robber
Tetris - w cmentarnej otoczce.
Gravoor Perfect
Znajdź sposób aby przedostać się przez labirynt pełen pułapek i podstępnych sztuczek, aż do pudełka by móc przejść kolejne poziomy gry.
Grid Game
Wskaż takie miejsca na planszy, by wywołać jak największą reakcję łańcuchową.
Grid Line
Doprowadź kolorowe kwadraciki do odpowiednich miejsc w tym samym kolorze, pamiętając, że wszystkie kwadraciki wykonują jednocześnie te same ruchy.
Grid Lock
Gra, w której musisz przestawiać tak klocki, aby niebieski element mógł zostać umieszczony w tunelu.
Gridlock
Za pomocą myszki przestawiaj bloki tak aby blok niebieski wydostał się z kwadratu.
Grow Cube
Pogłówkuj w jakiej kolejności dodawać elementy na bryłę aby wytworzyła się na nim nowa cywilizacja.
GudeBalls
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Hacker
Komiczna gra! Wcielasz się w osobę młodego informatyka, który stara się wykraść z firmy lokalnego monopolisty - MistoSoft, jak największą ilość dyskietek.
Hairdressing Salon For Bald Me
Wcielasz się w postać fryzjera prowadzącego innowacyjny salon fryzjerski, obsługujących łysych klientów. Zapamiętaj jakie są życzenia co do peruki.
Hapland
Naszym zadaniem jest odpowiednio uruchamiać obecne na ekranie przedmioty i mechanizmy, tak aby uwolnić więźnia.
Hapland 2
Twoim zadaniem jest ustawienie elementów w odpowiedniej kolejności i aktywowanie portalu.
Hasen Safari
Pomóż króliczkowi dostać się z jednego miejsca na drugie klikając na strzałki na ekranie aby mógł przesuwać się po polach, które wcześniej musisz zapamiętać.
Hexiom
Posługując się myszką przestawiaj elementy. Na każdym jest cyfra wskazująca z iloma klockami może się stykać. Doprowadź do tego aby każdy klocek przyjął barwę żółtą.
Hexiom Connect
Rozmieść tak elementy na planszy aby wszystkie się na niej zmieściły jednocześnie połącz je w całość kolorystycznie.
Hexxagon
Gra logiczna w której musisz pokryć jak największą część planszy swoimi kamykami.
Hiding Angel
Zapamiętaj wygląd, imiona i chmurkę na której cztery aniołki przesiadują, a następnie , po przemieszaniu, wskaż gdzie ukrywa się konkretny jeden z nich.
High Wheels
Twoim zadaniem jest przeskakiwanie z jednego kółka na drugie.
Highly Impossible Quiz
Bardzo zabawny teścik gdzie wymagana jest spora jasność umysłu, spostrzegawczość a także zręczność i umiejętność kojarzenia.
Hiyo
Przełóż ptasią rodzinę z jednego gniazda do trzeciego tak aby stały na sobie od największego do najmniejszego w jak najkrótszym czasie.
Home Keeper
Wykluczaj z planszy minimum trzy takie same zwierzęta, ustawione w jednej linii przed zakończeniem czasu.
Houdini
Przeprowadź Houdiniego, największego artystę ucieczki, ukrywanego w świątyni, unikając wszelkich niebezpieczeństw..
Hugo`s Logic Game
Doprowadź wszystkie kolorowe kropki do odpowiadającego im koloru kwadratu.
Hunga Hatch
Twoim zadaniem jest doprowadzić do tego, aby minimum trzy lub więcej potworków znalazło się obok siebie.
In The Woods
Pewien pan wybrał się do lasu. Twoim zadaniem jest tak sterować otoczeniem aby mógł on tam przetrwać. Klikaj i obserwuj co się dzieje i połącz to w jedna całość.
Industry 2
Śmieszna oraz... inteligentna gierka. Pozycja z serii Happyland, czyli zrób coś, aby coś poleciało na coś, a aby to coś poruszyło jeszcze coś i... finał. Na grę warto przeznaczyć troszkę więcej czasu.
IQ Game
Wykluczaj kolejno kulki z gry, przeskakując nad nimi.
IQ Marathon
Tym razem gracz otrzymuje dość proste zadanie - doprowadzenie pieska do pucharu. Po prawej stronie planszy znajdują się strzałki, które mają określić kierunek ruchu.
IQ Marathon Winter
Doprowadź krowę do pucharu kładąc na jej drodze strzałki, którą niestety masz ograniczoną ilość. Po drodze zbierz także klucze lub inne przedmioty.
IQTest
Typowy test na inteligencję. Twoim zadaniem jest rozwiązać zestaw 39 pytań z odpowiedziami do wyboru pod spodem. Życzymy udanej zabawy.
Isometric Sokoban
Sokoban w rzucie izometrycznym. Bardzo dobrze przygotowana gra. Wciąga na godziny. Musisz ustawić klocki w odpowiednim miejscu.
Isora 2
Zacznij zapełniać pola szarymi kwadratami jednym ciągiem zaczynając z czerwonego i na nim kończąc.
Jack & Marcel in Flip Me Out
Pozycja wzorowana na grze w "trzy kubki". Za jednym ze stworków kryje się pewne zwierzątko. Zadaniem gracza jest odgadnięcie za którym z nich. Gra jest dość wciągająca.
Jamaican Dominoes
Popularna gra w domino. Grasz z 3 trzema innymi graczami. Wygrywa ten kto jako pierwszy osiągnie 6 zwycięstw w poszczególnych rundach.
Jelly Blocks
Przesuwaj kolorowe bloki strzałkami na klawiaturze tak aby się połączyływ jedną całość. Jeśli popełnisz bła możesz zacząć od początku.
Jewel Of Atlantis
Tym razem trafiłeś nas dość proste zadanie. Musisz ułożyć klejnoty tak, aby przynajmniej trzy takie same były obok siebie.
Jewel Quest
Przemieniaj symbole tak aby w pionie lub w poziomie znalazły się trzy takie same. Twoim zadaniem jest zakrycie całej planszy złotem zanim minie wyznaczony czas.
Jewels 2
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Jewels Gear
Pogłówkuj trochę jak sprawić aby wszystkie klejnoty znalazły się obok siebie przewracając w lewo lub prawo całą planszę.
Jigsaw fun
Wybierz widokówkę, następnie ilość elementów, przemieszaj i ułóż kawałki układanki we właściwych miejscach.
Jungle Fruit
Jungle Fruit to gra polegająca na odstrzelaniu beczek ponumerowanych od 1 do 9. Gdy odstrzelimy jakąś beczkę, musimy załadować następną. Towarzyszy nam uśmiechnięty szympans z bananami.
Jurassic Realm
Jeżeli jesteś zmęczony ciężkim dniem to jest to pozycja z całą pewnością dla Ciebie. Klikaj w trzy lub więcej takie same elementy aby oczywiścić z nich planszę.
Kaeru Jump
Steruj żabką, strzałkami na klawiaturze, po krążkach tak aby wszystkie zniknęły. Nie możesz skakać na skos.
Kermix
Doprowadź czerwony kwadrat do zielonego używając w tym celu strzałek na klawiaturze. Po drodze zbierz wszystkie monety na planszy.
Kinetikz
Strzelaj dyskami w piłeczkę tak ustawiając tor i kąt odbicia by duża kula powędrowała wprost do kwadracika z gwiazdą.
Kinetikz 2
Doprowadź małą kulkę go większej poprzez strzelanie z kulkami z armatki. Możesz plansza okręcać dookoła, niewolno Ci natomiast dotknąć żadnej z krawędzi.
Kit And Ellis
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Klarbles
Wytęż swój umysł, aby podołać postawionemu zadaniu. Za pomocą myszki przeskakuj kulki tak aby na samym końcu została tylko jedna.
Koło fortuny
Gra wzorująca się na popularnym teleturnieju o tej samej nazwie. Kręć kołem, kupuj literki i odgaduj hasła.
Koniczynka
Sposród gąszcza koniczynek rosnących na łące wyszukaj i zaznacz tę, która ma cztery listki. Na to zadanie masz ograniczony czas.
Krowa
Spraw aby krowa przedstawiona na ekranie dotarła do złotego obiektu. Wykorzystaj wszystkie pomocne elementy.
Krzyżówka
Za pomocą myszki wypełniaj kolejno krzyżówkę literkami aż do pełnego jej odgadnięcia. Dla chcących podszkolić angielski.
Kucharzyk
Wymieszaj wybrane przez siebie składniki, wybierz sposób przyrządzenia oraz ogólny wygląd potrawy. Kiedy ją przygotujesz, kucharz sprawdzi czy nadaje się ona do spożycia.
Kulki
Prosta gra logiczna. Odkrywaj kolejne pola i szukaj kulek z odpowiednimi kolorami. Zadanie jest dość proste, więc wierzymy w Ciebie, iż nie będziesz miał z zadaniem większych problemów
Kullors
Zlikwiduj wszystkie stworki z planszy kojarząc je ze sobą kolorami. W sytuacji gdy dwóch takich samych nie znajdziesz, połącz inne aby uzyskać pożądany.
Kung Fu Madżong
Połącz w pary klocki o takich samych obrazkach aby wyeliminować wszystkie z planszy. Zdobądź jak najwięcej punktów w jak najkrótszym czasie.
Laberinto
Poruszając się kwadracikiem za pomocą strzałek na klawiaturze przemierz zagmatwany labirynt zanim zrobi to za Ciebie przeciwnik.
Labirynt - auto
Wciel się w rolę kierowcy samochodu osobowego, który w labiryncie dróg musi wybrać jedynie tą odpowiednią. Zadanie jest dość proste co z całą pewnością zachęci nawet najmłodszych.
Ledix
Przy użyciu strzałek na klawiaturze poruszaj się ludzikiem aby móc przesuwać kwadraty we wskazane miejsca.
Lenses
Mały chłopczyk wchodzi do dziwnego statku znajdującego się na bezludnej wyspie. W środku czego na niego wiele zagadek, które będziesz musiał pomóc mu rozwiązać.
Let it Flow
Celem w tej grze jest doprowadzenie wody na pola uprawne oraz do koryt zwierząt. Twoim zadaniem jest połączyć rurki tak aby woda mogła się dostać do tych miejsc.
Light-Bot
Spraw aby robot zapalił na żółto niebieskie pola poprzez wykonywanie Twoich komend. Ułóż ciąg ruchów do wykonania z dostępnych kwadracików.
Lights Out
Tym razem jedna z bardziej wciągających gier logicznych. Zadaniem gracza będzie takie ułożenie kostki, aby zamienić kolor kwadratów na biały przy wykonaniu jak najmniejszej liczby ruchów.
Lilly hop
Przeskakuj z liścia na liść zaznaczając daną figurę. Pamiętaj jednak, że niewolno Ci się cofnąć .
Linyca
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Lipstic Switch
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Litter Monkey
Pomóż małpce przedostać się do żabki. Utoruj sobie drogę przesuwając napotkane głazy i różne przeszkody.
Little Soldiers
Wcielając się w małego żołnierzyka, przejdź przez różne pułapki czekające na Ciebie w labiryncie.
Logix
Zapełnij wszystkie pola na planszy kołami posługując sę myszką (NIE klikaj lewym przyciskiem myszki), wiedząc, że ponowne najechanie na pola kursorem powoduje zniknięcie koła.
Love Hearts Puzzle
Z rozsypanych elementów ułóż obrazek przedstawiający serduszka. Masz nieograniczony czas na wykonanie tego zadania.
Lunch Time
Dostarcz obiad na czas! Rozwiąż łamigłówkę, wykorzystując ustawione na planszy gry elementy w odpowiedniej kolejności.
Machine Soup
Poprzekręcaj, pozmieniaj i obserwuj. Spraw aby zielona ciecz poprzez Twoje kombinacje popłynęła wprost do wiaderka.
Madball
Gra pamięciowa. Masz za zadanie powtórzenie sekwencji wyświetlanych obrazków. Trochę nużąca muzyka.
Maganic Wars
Używaj odpowiednich kart do walki z nieprzyjacielem.
Magic drop
Jedna z wielu podobnych tematycznie gier. Tym razem przyjdzie Tobie układać dzbanuszki tak, aby trzy identyczne znalazły się obok siebie.
Magical Landscape Puzzle
Ułóż puzzle przedstawiające obraz krajobrazu. Dokładaj i przekładaj każdy kawałek bez pośpiechu, ponieważ nie ma limitu czasowego.
Mah Jong Connect
Klikaj lewym przyciskiem myszy na klocki o takich samych obrazkach, łącząc je w pary, aby usunąć je wszystkie z planszy.
Mah Jongg
Jest to jedna z chińskich, najbardziej popularnych pozycji. Gra polega na tym, by z planszy zdjąć parami identyczne elementy. Jako, że elementów jest naprawdę sporo, czas spędzony nad pozycją na pewno nie policzysz na palcach jednej ręki.
Mah-jong Connect
Gra dość prosta. Twoim zadaniem jest usunięcie z planszy tych samych elementów.
Mahjong 3D
Klasyczna i znana wszystkim azjatycka gra mahjong tym razem w wydaniu trójwymiarowym.
Mahjong alchemy
Jedna z lepszych i ładniej wykonanych gier typu mahjong. Znajduj klocki o takich samych obrazkach w celu ich eliminacji.
Mahjong Empire
Kolejna odmiana gry z typu mahjong. Połącz w pary elementy o takim samym obrazku w ograniczonym czasie.
Mahjong Looney Tunes
Zagraj w grę typu mahjong. Połącz w pary klocki o takich samych obrazkach przedstawiających postacie z kreskówek Loone Tunes.
Mahjong Tower
Kolejna tym razem niceo trudniejsza wersja gry mahjong, w której łączymy klocki w pary o takich samych obrazkach. W razie potrzeby możemy konstrukcję przemieszać.
Mahjongg
Wyeliminuj wszystkie klocki z planszy klikając na dwa o takich samych obrazkach.
Mahjongg again
Połącz w pary klocki o takich samych obrazkach eliminując je wszystkie z planszy w jak najkrótszym czasie.
Mahjongg Alchemy
Masz tylko 15 minut na ułożenie kości w odpowiednim położeniu. Klikaj myszką na dwa identyczne bloki.
MahJongg Garden
Klasyczna gra mahjong w ciekawej wersji. Połącz w pary klocki w ograniczonym czasie.
Mahjongg Solitaire
Popularna gra mahjongg, w której zadaniem jest pozbycie się wszystkich, dostępnych na planszy klocków, w czasie nie przekraczającym 15 minut.
Manifold
Pomóż mrówce dostać się do wyjścia. Możesz jedynie użyć do tego kuli z anomaliami, która będzie ją unosić. Ustaw ją w dobrym miejscu aby mrówka miała łatwą drogę.
maßkrugschieben
Pomóż Niemcowi, rozmieszczać piwa w wyznaczonych do tego miejsach.
Match The Couples
Klikaj lewym przyciskiem myszki na wybrane karty odszukując zakochanych par tej samej narodowości aż do momentu oczyszczenia planszy.
Match Up
Czy masz dobrą pamięć? Z całą pewnością "Match Up" to sprawdzi... Na planszy znajduje się 16 zakrytych obrazków. Twoim zadaniem jest dobrać je w pary w możliwie najkrótszym czasie.
Matchstick Puzzles
Gra polegająca na przestawianiu zapałek z miejsca na miejsce.
Mathematics
Gra, która zatrzęsie Twoimi szarymi komórkami. Rozwiązuj kolejno zadania matematyczne i zdobądź jak najwięcej poprawnych odpowiedzi.
Matter
Ułóż pewną budowlę z kilku figur geometrycznych, ale taką co akurat ukaże się po lewej stronie planszy. Figury mogą się nakładać na siebie.
Mayan Cave
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Mega Puzzle
Ułóż puzzle przedstawiające małpkę. Klikaj na puzzle aby przesuwały się w puste miejsce aż w końcu uznasz, że są na właściwym.
Memo
Odkrywaj kolejno ułożone karty i szukaj dwóch takich samych obrazków. Na to zadanie masz ograniczony czas.
Memoirs of a Goldfish
Gra ćwicząca pamięć. Twoim zadaniem jest zapamiętanie zwierzątek umieszczonych pod wodą, a następnie wskazanie ich na planszy.
Memorize
Zapamiętaj układ kart na planszy i odnajdź pary wśród kwardracików.
Memory: Body A
Zestaw angielskich słówek, pomagający poznać podstawy języka. W tej wersji są wyrazy opisujące człowieka.
Memory: Body B
Drugi zestaw angielskich słówek, w którym zapoznasz się z dokładną wymową każdego wyrazu i nauczysz się go pisać.
MemoTST
Celem gry jest umieścić butelki w odpowiednich skrzynkach za pomocą kolorów obu przedmiotów. Początkowe poziomy są niezwykle proste należy w nich dopasować tylko 2 butelki z biegiem czasu rozgrywka staje się coraz trudniejsza, spróbuj swoich sił.
Merry Xsmash
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Mesmemarble
Gierka logiczna z oryginalnym pomysłem. Plansza podzielona jest na części, które posiadają różnego koloru dziurki. Musisz tak poprowadzić kulkę, aby przechodząc przez odpowiednie kolory trafiła do celu.
Micro Art
Połącz ze sobą co najmniej 3 kształty po prawej stronie planszy tak by utworzyć widoczne po lewej stronie kombinacje, przyciskając lewym przyciskiem myszy.
MICROCOSMOS
Przesuwaj tak kwadraty, aby trafiły na właściwe miejsce, do przejścia masz 12 poziomów.
Midnight Invaders
Zniszcz zbiorniki i wrogie budowle, w których znajdują się jeńcy.
Mind Reader
Obserwuj wszystkie minki i rozstrzygnij która z osób odczytuje myśli innych.
Mind Your Marbles
Kolejna wersja kulek. Klikając myszką wskazuj gdzie kulki mają wskakiwać. Układaj je w rządkach po pięć tego samego koloru.
Mine solver
Steruj górnikiem za pomocą strzałek na klawiaturze i pomóż mu poukładać drogocenne kamienie na wyznaczone miejsca.
Minesweeper
Pozycja znana z systemów operacyjnych firmy Microsoft pod tytułem "Saper". Po analizie matematycznej zasugeruj, gdzie mogą znajdować się bomby.
Minima Lemmings
Umieszczaj w różnych miejscach trampoliny, tak by lemingi mogły swobodnie po nich skakać i dojść do celu.
Mizerov Mahjong
Kolejna gratka dla spostrzegawczych osób. Łącz w pary klocki o takich samych obrazkach na nich umieszczonych.
Mon Buster
Jako, że administracja serwisu boja.pl jest bardzo zapracowana, a co za tym idzie troszkę nerwowa, tego typu gry przyprawiają nas o zawrót głowy. Ale nie Ciebie drogi Czytelniku! Odkryj dwa takie same znaczki i wygraj.
Mon Sudoku
Popularna gra sudoku w nowej oryginalnej wersji. Zamiast układać liczby od 1 do 9 układasz stworki w odpowiednie miejsca.
Monster Hatch
Wykluj wszystkie potworki, kryjące się w 25 jajkach, w możliwie jak najmniejszej ilości ruchów
Monster Mahjong
Zmierz się z potoworami w grze mahjong.
Moses
Przeprowadź Mojżesza przez pustynię, niosąc zapaloną świeczkę.
Movie
Porównaj dwa złudnie identyczne obrazki. Przyjrzyj się i wskaż w ograniczonym czasie pięć elementów, którymi się one różnią.
Multilevel Mahjong Solitaire
Klasyczny mahjong, w którym szukamy par klocków o takich samych obrazkach aby wyeliminować je z planszy.
Mysterious Rings Revamped
Zlikwiduj wszytskie niebieskie pola z planszy przeskakując z jednego na drugi, posługując się strzałkami na klawiaturze oraz klawiszem space.
Naive Town
Przestawiaj spadające bloki na ziemię i wykluczaj je z planszy.
Never End
Zbierz klucze i wydostań się z labiryntu posługując się strzałkami na klawiaturze i klawiszami z i x, dzięki którym obrócisz ekran.
Nobuzzle Tree
Odgadnij kombinację klikania na poszczególne listki tak aby drzewo poprawnie się rozwinęło.
Ocean Catch Match
Odkrywaj kolejno ułożone karty i szukaj dwóch takich samych obrazków. Na to zadanie masz ograniczony czas. Gra utrzymana w klimacie morskim.
Odubang 2
Choć gra Odubang nie zachwyca grafiką, to pomysł jak i realizacja tej gry jest świetna. Wcielamy się w postać mężczyzny, składającego się z kilku kresek, którym przemierzamy kolejne poziomy.
Oidacube
Twoim zadaniem jest ułożenie kostki Rubika. Kliknij lewym przyciskiem myszy na Shuffle a następnie przeciągaj rogi kostki tak aby w efekcie końcowym każda strona kostki była tego samego koloru.
Open Doors
Dojdź białym kwadracikiem do krzyżyka przez labirynt. Na przeszkodzie będzie stać szereg drzwi, które należy otwierać w odpowiedni sposób.
Orbox B
Masz głowę na karku? Jeżeli tak, to z całą pewnością jest to pozycja dla Ciebie. Musisz na poszczególnych etapach rozwiązywać łamigłówki.
Outbreak
Ochroń komputery pracowników jednej z firm, przed złośliwymi wirusami.
Palantir
Zbij wszystkie kulki, dokładając do nich nowe i grupując je kolorami przynajmniej trzy koło siebie. Co chwilkę zwiększa się obwód.
Pandaspel
Za pomocą myszki przesuwaj elementy tak aby przynajmniej trzy takie same znalazły się obok siebie.
Panic River
Przeprawiasz ludzi przez rzekę. Nie może zostać: mama z chłopcami bez ojca; ojciec z dziewczynkami bez mamy; złodziej bez policjanta. Tylko tata, mama, policjant kieruje tratwą.
Pantheon
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Papa Smerf
Bardzo sympatyczna gra pamięciowa. Zapamiętaj przedmioty leżące w pomieszczeniu a po zgaszeniu światła i ponownym jego zapaleniu wskaż przedmiot, który się pojawił.
Parking Zone
Każdy samochód ma parking przygotowany specjalnie dla siebie. Twoje zadanie to tak poprzestawiać auta, aby stały na przyporządkowanych parkingach.
Pary
Odkrywaj po kolei karty i znajduj pary takich samych obrazków. Odkrywaj je aż do skutku aż do momentu kiedy odkryjesz wystarczającą ilość.
Paton Escape
Odsuwaj klocki tak aby największy element oznaczony koroną wydostał się z planszy w zaznaczonym kierunku.
Pegz
Chińska układanka polegająca na tym aby eliminować pionki przeskakując przez nie co e efekcie końcowym powinno pozostawić jednego pionka na planszy.
Pentominoes
Wybierz jedną z dostępnych figur, a następnie ułóż w niej klocki które znajdują się po lewej stronie.
Perfect Plate
Za zadanie masz ułożyć na talerzu odpowiedni zestaw składników na śniadanie, obiad i kolacje poniżej wskazanej liczby kalorii ale też nie zbyt niskiej.
Photo Frenzy
W ograniczonym czasie znajdź na przedstawionych obrazkach wyznaczoną liczbę różnic.
Photo Puzzle
Zapamiętaj jak wyglądało zdjęcie na początku a później spróbuj poukładać kawałki układanki aby odtworzyć obraz.
Pipe Mania
Jedni określają tą grę jako "wyrafinowany tetris dla hydraulików". My napiszemy jednak za producentem gry: jeżeli układanie rurociągów nie wydaje ci się zabawne, to powinieneś sprawdzić jak bardzo się myliłeś.
Pipe Twister
Połącz kawałki rury w jedną całość obracając nimi poprzez klikanie lewym przyciskiem myszy. Spraw aby woda przepłynęła swobodnie.
Pirate Chains
Przeciągaj kursorem po takich samych elementach tak aby po wyeliminowaniu dwa wskazane pola złączyły się ze sobą.
Pirates Paintings
Gra dla spostrzegawczych. Znajdź jedną różnicę pomiędzy dwa złudnie podobnymi obrazkami aby przejść do następnego etapu.
Pirath
Bardzo oryginalna gra, gdzie za zadanie masz znaleźć określona ilość elementów różniących oba filmiki o piratach.
Pixel Animal Hunter
Na każdym zdjęciu w ciągu 60 sekund postaraj się znaleźć i kliknąć lewym przyciskiem myszy na stworka zbudowanego z kilku pikseli.
Pixel Field
Przeprowadź trzy czerwone pixele przez labirynt, zbierając po drodze niebieskie punkty.
Planarity
Przesuwaj niebieskie kropki, tak aby czarne linie nie przechodziły przez siebie.
Planned
Klikając myszką na figury geometryczne na planszy spraw aby powiększając je złączyć je wszystkie ze sobą.
Platform Maze
Wciągająca pozycja. Spróbuj dość do końca drogi likwidując pod drodze wszystkie klocki. Niby łatwe, ale zadanie wymaga skupienia.
Plinx
Za pomocą strzałek na klawiaturze steruj krzyżykiem tak aby popychał kolorowe kwadraty z symbolami na miejsce ich znaku. Możesz pomóc sobie szarym kwadracikiem.
Plumber
Ciekawa gra logiczna z szybko zmniejszającym się limitem czasowym. Przekręcaj rury tak aby się połączyły a następnie odkręć kurek. Woda nie może wypłynąć poza rury.
Plumber 2
Kolejna z ciekawszych gier logicznych. Obracaj rury tak, aby woda przepłynęła na druga stronę ale uważaj, by ich nie zniszczyć. Zadanie wydaje się skomplikowane, jednak na pewno dasz sobie radę!
Poco parco
Masz niepowtarzalną szansę założenia cywilizacji na małej planecie. Klikaj na poszczególne minki na dole ekranu i obserwuj rozwój wydarzeń. Na końcu sprawdzisz, które elementy były zastosowane w odpowiedniej kolejności. Próbuj aż do skutku.
Pokeball Blitz
Gra stylem przypomina Tetris, jednak tym razem nie będziemy ciągle ustawiać, powtarzających się klocków tylko Pokeballe.
Polygon Puzzle
Za pomocą myszki postaraj się jak dokładniej odtworzyć rysunki pokazane wcześniej i uzyskać za nie jak najlepszą ocenę.
Portal
Przedostań się do żywy do wyjścia poprzez portal który sam utworzysz. Strzel w jedno miejsce potem w drugie i przejdź przez otwór.
Posłuszna piłka
Przedostań się czerwonym kołem do pulsującego zielonego kwadracika. Steruj za pomocą strzałek na klawiaturze, pamiętając, że koło zatrzymuj się dopiero na ściankach.
Potty Mouth Ninja
Pozbieraj z planszy wszytskie kufry ze skarbami i mapy. W tym celu zdaj się na logiczne myślenie i jasność umysłu.
Poux
Gra logiczna w odpowiedniej, nastrojowej muzyce. Dopasuj odpowiednie kolory kryształków tak, aby ułożyły dany wzór.
Poux
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Prachka
Poruszając się niebieskim kwadratem po planszy, dotrzyj do drugiego kwadratu oznaczonego kolorem czerwonym.
Produkcja Frytek
Gra w której mamy za zadanie wyprodukować określoną liczbę frytek. Aby tego dokonać, musimy wychodować ziemniaki, podsmażyć je a następnie nadać im odpowiedni kształt.
Profesor X Y Z
Co zrobić aby zadziałał cały mechanizm przygotowany przez szalonego profesora? W tej chwili nie wie tego nikt, jednak widać światełko w tunelu, którym jesteś właśnie Ty, drogi Internauto.
Providence
Celem w grze jest wyjście z ciemnego, ponurego labiryntu.
Psia układanka
Ułóż puzzle z wizerunkiem psa. Kliknij na wybrany element aby przesunąć go w puste miejsce.
Puppet Five
Gra przypomina nieco kulki. Układamy zwierzątka obok siebie a gdy będzie ich odpowiednia ilość, znikają one robiąc miejsce innym. Rozgrywkę możemy toczyć w kilku różnych pokojach o rożnych kształtach.
Purple Pit
Klikaj lewym przyciskiem myszki na pojedyncze kwadraty platformy tak aby w efekcie końcowym wszyscy tancerze znaleźli się na górze platformy.
Push-Pull
Wysuń wszystkie dostępne kwadraty do pozycji pionowej.
Puzzelki
Wybierz poziom trudności a następnie poskładaj pomieszane elementy układanki używając myszki.
Puzzle 24
Poukładaj klocki na planszy od 1 do 24. Przesuwaj kwadraciki z liczbami w wolne miejsce klikając na nie lewym przyciskiem myszy.
Puzzle Bobble
Bardzo sympatyczna pozycja. Strzelaj odpowiednimi kulkami. Jeżeli w danym ciągu będzie kilka kulek z tymi samymi kolorami, oczywiścisz wtedy planszę.
Puzzle Box
Ułóż bryłę z poszczególnych elementów, znajdujących się na planszy gry. Wzór do ułożenia, pojawi się na początku gry. Pozycja dla ludzi cierpliwych;)
Puzzle Freak 2
Siadasz do stołu wraz z innymi graczami do gry planszowej opierającej się głównie na rozwiązywaniu zadań logicznych.
Puzzle I
Wirtualne puzzle ze zwierzątkami w tle. W tym wypadku na pierwszy ogień poszedł tygrysek - musisz odpowiednio ułożyć elementy, aby powstało całe zdjęcie. Zadanie jest dość proste do wykonania.
Puzzle II
Druga odsłona układanki. Tym razem Twoim zadaniem będzie ułożenie pięknego widoku, jaki możemy zobaczyć na jednym z zagranicznych zbiorników wodnych.
Puzzle III
Tym razem coś dla fanów sportów motorowych. Jeżeli masz chwilkę czasu to poświęć ją na ułożenie obrazka z puzzli przedstawiającego bolid F1.
Puzzle maniax
Bardzo ładne i ciekawie wykonane puzzle. W ciągu ograniczonego czasu postaraj się poukładać kawałki obrazka w jedną całość.
Puzzle Matrix
Postaraj się ułożyć puzzle przedstawiające kadry z filmu Matrix. Możesz sam ustalić z ilu kawałków ma się składać układanka oraz jaki kształt mają przyjąć elementy.
Puzzle Quest
Za pomocą myszki poprzekładaj żółte elementy tak aby zapełniły całe czerwone pole bez zostawiania wolnych miejsc. Klocki można obracać.
Puzzled
Ułóż puzzle przedstawiające piękny krajobraz. Nie musisz się spieszyć, ponieważ nie ma limitu czasowego.
Puzzleland
Pomóż małemu człowiekowi, przechodzić do następnych poziomów, odgadując różnego rodzaju zagadki.
Pyramids
Strzałkami na klawiaturze steruj szarą kulką aby kafelki za nią zapadły się a ona bezpiecznie trafiło w to samo miejsce z którego wyszła.
Q Beart
Twoim zadaniem w grze jest tak skakać po planszy, by oznaczyć wszystkie pola na swój kolor.
Quad
Jeżeli jesteś fanatykiem tetrisa, to musisz zagrać w jego odmianę.
Quick Brick
W grze należy usunąć wszystkie klocki z planszy. Aby tego dokonać musisz znaleźć minimum trzy takie same, sąsiadujące ze sobą.
Quick Pic
Typowa gra logiczna. Masz planszę z kilkunastu przeróżnych pięknych kwiatów i musisz wybrać takie same w jednej chwili. Jeżeli jesteś spostrzegawczy i szybko zapamiętujesz fakty, to gra jest dla Ciebie!
Quick Rotation
Liczby w kwadracie zostały pomieszane. Już po tym wstępie chyba wiesz, drogi Graczu, jakie będzie Twoje zadanie? Zdobywaj następne levele.
Quin Jewels
Spraw aby poziomo lub pionowo układać kamienie szlachetne przynajmniej trzy koło siebie. Aby tego dokonać obracaj obręczami koła pionowo lub poziomo.
Radarix
Poprawnie ułóż kombinację zanim skończy się czas. W grze używasz jedynie strzałek oraz spacji.
Railroad Tycoon 3
Nie dopuść, aby pociąg spowodował wypadek! Gracz wciela się w budowniczego torów. W ciągu określonego czasu musisz zbudować odpowiedni tor. Jeżeli tego nie zrobisz, dojdzie do katastrofy!
Ray Ray Parade
Podnieś wszystkie osoby występujące w danej rundzie do pozycji pionowej.
ReactionEffect
Chodzi o to, by uzyskać jak najdłuższą reakcję łańcuchową. Za pomocą myszki staramy się, aby jedno kółeczko wprawiło w ruch kolejne.
Rebound - Handfish
Z każdą planszą sytuacja jest coraz bardziej skomplikowana. Zadaniem gracza jest takie przesuwanie luster, aby piłeczka wpadła do różowej kulki.
Rebusy 2
Rozwiąż podane rebusy i przechodź kolejne etapy. Dla podpowiedzi podane są kategorie rozwiązań.
Red Bugs Puzzle
Pomóż owadowi przedostać się bezpiecznie do flagi zbierając po drodze maliny. Za pomocą myszki przestawiaj drewniane bloki.
ReMaze
Steruj białymi kwadracikami za pomocą strzałek na klawiaturze. Spraw aby dotarły one do przezroczystych kwadratów. Sterujesz dwa kwadratami jednocześnie.
Rickshaw Jam
Gra w której musisz znaleść wyjście z parkingu dla pojazdu przewożącego pasażerów.
Rise of Atlantis
Przechodzą kolejne poziomy gry skompletuj kawałki mapy, uprzednio wypychając je z planszy. W tym celu grupuj po trzy takie same symbole aby je wyeliminować.
Road Blocks
Postaraj się dojść białą piłką do wyznaczonego celu, którym jest obręb czerwonego kwadratu.
Road Blocks 2
Kolejna łamigłówka do rozwiązania. Za pomocą strzałek na klawiaturze przesuwaj przedmiot po ekranie aby wpadł na postawioną w pewnym miejscu kieszeń.
Rock Garden
Doprowadź aby wszytskie krążki spotkały się ze sobą ułożone jeden obok drugiego pamiętając, że mogą się one poruszać tylko w pionie i poziomie.
Roger des Cavernes
Jaskiniowiec. Roger Jaskiniowiec. To on - tajny agent jej Prehistorycznej Mości, powołany do niebezpiecznej misji. Czy mu się uda ją wypełnić? Sprawdź sam.
Rome Puzzle
Celem tej gry jest pozbycie się z planszy wszystkich niebieskich pól poprzez zbijanie ich łącząc przynajmniej trzy takie same symbole pionowo bądź poziomo.
Rotate The Rings
Za pomocą myszki tak poprzestawiaj koraliki okręgów aby utworzyć ich ciąg tak jak pokazane jest na górze ekranu. Gra bez limitu czasowego.
Rotation
Umieść wszystkie piłki we właściwym miejscu.
Rozplącz link
Rozsupłaj połączone linie tak aby żadna na siebie nie nachodziła i się nie przecinała. Mnóstwo myślenia i kombinowania.
RSVP
Zadanie w grze jest proste, choć wymaga intensywnego myślenia, jest nim mianowicie usadzenie ludzi przy stole, tak by wszyscy byli zadowoleni z zasiadanych miejsc.
Rubik Cube
Poruszając odpowiednio kostką rubika, ułóż wszystkie klocki na właściwym miejscu.
Rubix
Za pomocą myszki przesuwaj poziome i pionowe rzędy kolorowych kwadratów tak aby doprowadzić je do stanu pokazanego na rysunku obok.
Rush Hour
Twoim zadaniem jest wyprowadzić z parkingu czerwony samochód. Posługując się myszką przesuwaj pozostałe pojazdy aby utorować drogę swojemu.
S-Shape Puzzle
Układaj symbole kopiując je na wolne miejsca tak aby poziomo, pionowo oraz skośnie nie znajdowały się dwa takie same. Zapełnij cały kwadrat.
Same Game
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Santa`s Chimney Trouble
Aby Święty Mikołaj mogł tej nocy roznieść prezenty musi wejść przez przewód kominowy, który Ty sam zaprojektujesz a czasu jest niewiele.
Scary Sleep Over
Używając strasznych gadżetów i pułapek wystrasz chłopca z pomieszczenia. Masz na to czas do szóstej rano.
School Supply Snap
Pan woźny prowadzi szkolny magazyn, ale ma problem z zapamiętaniem gdzie co położył. Pomóż mu odszukać wskazane przez uczniów przedmioty Steruj za pomocą strzałek na klawiaturze i klawisza space.
Science en Folie
Nasz lunatyk zwiedził już chyba wszystko co tylko mógł. Tym razem znalazł się w pracowni badawczej pewnego naukowca. Wokół pełno dziwnych mikstur oraz narzędzi. Uchroń naszego bohatera przed obudzeniem się.
Scorching Earth
Posługując się planem po lewej stronie podpal jak największy teren na wyspie.
Screen kiss
Przyjrzyj się i zapamiętaj pod którym kloszem schowana jest piękna dziewczyna. Jeśli odgadniesz poprawnie dostaniesz całusa.
Screen Kiss 2
Odgadnij pod którym kloszem schowała się piękna dziewczyna. Po poprawnym wskazaniu dostaniesz od owej damy niewinnego całusa.
Security
Twoim zadaniem jest prześlizgnąć się z jednego końca labiryntu na drugi. Należy uważać na czyhające niebezpieczeństwa ze strony kamer przemysłowych, laserów oraz strażników.
Sequencer
Odtwarzaj sekwencje zapalania światełek klikając na nie lewym przyciskiem myszki. Jedna pomyłka oznacza przegraną.
Shanghai Dynasty
Gra mahjong w której musisz zaznaczyć dwa takie same elementy, by usunąć je z planszy.
Sheep Bubble
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Tym razem owieczki próbują same bronić się przed drapieżnikiem rzucając w niego kulki z farbą.
Sheepy
Śnią Ci się przeskakujące przez płot owieczki. Policz ile owiec pojawi się na ekranie wtedy będziesz mógł się obudzić.
Shields of Gemland
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Shinju
Klikając lewym przyciskiem myszy na muszle, odnajdź tę, która skrywa złota perłę. Cyfra na odkrytych muszlach informuje jak daleko może znajdować się ukryty skarb, jednak ilość kliknięć jest ograniczona.
Shop Lifter
Będąc niezauważonym przez sprzedawcę, kamerę oraz ochronę, weź wyznaczone przedmioty i wyjdź ze sklepu.
Shrooms
Za pomocą myszki zaznacz cztery grzybki tego samego koloru, które będą stanowiły rogi prostokąta Im więcej punktów zbierzesz w wyznaczonym czasie tym lepiej.
Shumojong
Gra typu mahjong lecz tym razem połącz w pary cyfry dwie lub więcej tak aby w każdej rundzie dały one wyznaczoną sumę i pozbądź się wszystkich klocków.
Silly Bull Chess
Zmierz się z komputerem w interaktywnym pojedynku szachowym. Bardzo ładna grafika i przejrzystość.
Simon 2
Doskonała pozycja dla osób chcących doskonalić swą pamięć. Postaraj się powtarzać przedstawiony wcześniej układ kolorów.
Simson dance
Obserwuj taniec Simony i klikaj w odpowiedniej kolejności na klawisze a,s,d,f odpowiadające ruchom tancerki znajdujące się po prawej stronie ekranu, aby odtworzyć jej układ.
Sketch It
Doprowadź czerwoną piłkę do gwiazdy. Pisakiem rysuj koła, kwadraty lub linie tak aby pomóc się piłce ruszyć z miejsca.
Sky Blocks
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Sliderama
Za pomocą myszki przesuwaj elementy układanki tak aby kule znalazły się na wyznaczonych miejscach odpowiednio dobrane kolorami.
Sliding Block Puzzle
Myszka przesuwaj kolorowe klocki w taki sposób aby czerwony największy znalazł się ku wyjściu. Do wyboru trzy kombinacje.
Slidon
Bardzo przyjemna gra logiczna. Pogrupuj pionki tak aby były ułożone parami, wtedy znikną. Doprowadź do tego aby wszystkie pionki zostały wyeliminowane.
Sloyd
Zadaniem w grze jest przeniesienie czerwonych kropek na prawą część ścianki, żółtych na lewą a niebieskich na górną.
Smerfy 1
Zadaniem w grze jest rzucanie piłeczek w przechodzące za parawanem smerfy.
Smiley Rush
Przestawiaj tak uśmiechnięte buźki, by koło siebie znajdowały się minimum trzy, takiego samego koloru.
Snow storm
Za oknem zima jak mało kiedy, więc i Twój komputer może troszkę przymrozić. Twoim zadaniem jest odśnieżyć parking
So Whats the Difference
Twoim zadaniem jest odnaleźć pięc drobnych szczegółów różniących oba obrazki. Dla ułatwienia bez ograniczonego czasu.
Sobics
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Sokoban 15 Box
Twoim zadaniem jest umieścić wszytskie skrzynie na wcześniej wyznaczonych ściśle miejscach. Należy dobrze przemyśleć strategię przesuwania skrzyń.
Sokolan
Za pomocą strzałek na klawiaturze steruj krzyżykiem tak aby popychał kolorowe kwadraty z symbolami na miejsce ich znaku. Możesz pomóc sobie szarym kwadracikiem.
Solitario
Celem gry jest wyeliminowanie jak największej liczby kulek, przeskakując jedną kulką nad drugą. Gra kończy się w chwili kiedy nie ma już więcej możliwości ruchu.
Something Fishy
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Space Creature
Poruszaj się sympatycznym kosmitą poziomo lub pionowo z gwiazdki na gwiazdkę tak aby je wszystkie strącić.
Space Marbles
Tym razem zagramy w kulki, a dokładnie rzecz biorąc musimy ułożyć je w odpowiednie miejsca.
Space Sokoban
Doprowadź wszytskie kule w wyznaczone miejsca sterując statkiem kosmicznym za pomocą strzałek na klawiaturze.
Spark Your Neurons
Jedna z trudniejszych gier logicznych. Przeskakuj przez pionki zbijając je aż do momentu gdy zostanie jeden.
Sparks
Poświęć kilka chwil na prostą grę logiczną. Gracz kieruje żółtą kuleczką, która przechodząc przez labirynt musi dotrzeć do celu. Jest jednak mały kłopot - jeżeli skręcisz w ślepą uliczkę tracisz szansę na wygraną.
Spectrum Genesis
Używając klawiszy a, s i space steruj obracającą się żółtą pałeczką aby połączyła wszystkie punkty na planszy i dotarła do gwiazdy.
Speedy Blocks
Gra tetris, lecz z jedną istotną zmianą, klocki układasz poziomo a nie jak dotychczas pionowo.
Spore Cubes
Zadanie masz dość proste: klikaj na klocki tego samego koloru leżące obok siebie. Tym samym będziesz czyścić sobie planszę do kolejnych ruchów.
Spore Cubes
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Spot on
Twoim zadaniem jest odgadnąć kombinację czterech kul. Myszką nakładaj kule na puste miejsca, naciśnij OK. i sprawdź poprawność swoich typowań.
Square Blox
Przestawiaj klocki w taki sposób, aby umożliwić czerwonej kulce przedostanie się do wyznaczonego miejsca i zebranie po drodze bonusów.
Square Puzzle
Uzupełnij w punktach kratowych odpowiednią liczbę kwadratów która jest podana w poziomie oraz pionie.
Square Team
Doprowadź czarne kwadraciki do wyjścia oznaczonego kolorową poświatą. Klikaj na wybrany kwadracik i za pomocą klawiszy a, s, d, w, przestawiaj je miejscami.
Stack the Cats
Kolejna już odmiana tetrisa. Tym razem zamiast klocków masz do pogrupowania głowy kotów.
Stackopolis 2
Kolejna z bardziej ambitnych gier logicznych. Musisz tak ułożyć klocki, aby zgadzały się w pierwotnym wzorem na planszy. Zadanie ogólnie jest dość łatwe, zmierz się z nim już teraz!
Star Headache
Pomyśl jak umieścić gwiazdki we wskazanych miejscach sterując aniołkiem za pomocą strzałek na klawiaturze.
Star Shine
Ustaw odpowiedni według Ciebie kąt tak aby spadająca gwiazda uderzyła wszytskie gwazdy na niebie za jednym zamachem zaświeciły.
Stone Age Sam
Pogłówkuj w jaki sposób przedostać się przez rzekę aby zebrać jabłka. Znajdź potrzebne przedmioty i użyj ich w odpowiedniej kolejności.
Storage
Ciekawa gra logiczne w której Twoim zadaniem jest przestawić drewniane skrzynie na zielone pola za pomocą strzałek na klawiaturze.
Straight Dice
Łącz w trójki kostki do gry tak aby pionowo lub poziomo ułożyły się oczkami rosnąco lub malejąco klikając na nie.
Sudoku Auway
Kolejna odsłona sudoku. Zasady te same wpisuj cyfry od 1 do 9 tak aby nie powtarzały się w każdym poziomym i pionowym rzędzie i w każdym z kwadratów.
Sudoku imperial
Nowoczesna i bardzo przejrzysta gra sudoku. W każdym kwadracie małym i dużym, w każdej lini pionowej i poziomej mogą być cyfry od 1 do 9 i nie mogą się powtarzać.
Sunflowers
Obracaj kwiatami tak aby łączące się płatki z liczbami na nich dawały sumę 10 na każdym złączeniu na całej planszy.
Super Fruit Combo
Gra oparta na pomyśle terisa, jednak troche zmodyfikowana. Z nieba spadają zestawy owoców, Ty musisz ustawić je tak, aby takie same owoce leżały obok siebie.
Suzi Says
Gra w której tytułowa bohaterka Suzi podaje w języku angielskim słowa które z kolei my musimy w jak najszybszym tempie zintepretować i kliknąć na odpowiedni obrazek na planszy.
Swap Job!!
Kolejna z podobnego typu gier. Twoim zadaniem jest przesuwanie elementów tak, aby trzy identyczne znalazły się w jednej linii.
Switch It
Twoim zadaniem jest zapalić wszystkie światełka na planszy klikając na pojedyncze lampki w odpowiedniej kolejności za pomocą myszki.
Szczegóły
Znajdź dziesięć znaczących elementów różniących oba złudnie podobnych do siebie obrazków przedstawiających kobietę z kultury dalekowschodniej.
Tai-Pim
Kolejna gra typu mahjong. Łącz w pary klocki o takich samych obrazkach aż do chwili kiedy wyeliminujesz wszystkie z planszy.
Tangram Game
Posługując się myszką przekładaj figury geometryczne aby ułożyć z nich wybrany przez Ciebie obraz. Figury możesz obracać ciągnąć je za rogi.
Telescope Game
Wepchnij kulkę do dołka, by przejść do następnego poziomu. Gra pozornie wydaje się łatwa, jednak posiada wiele leveli.
Tents
Ustawiaj namioty na planszy tak aby ich liczba w kolumnach pionowych i poziomych zgadzała się z liczbą poza planszą. Namiotów możesz ustawić tyle ile jest drzew.
Tetraball
Przesuwaj kolorowe znaki na planszy tak aby cztery takie same symbole stanowiły rogi prostokąta. Uwaga na przeszkody.
Tetrix
Pozycję obok zna każde dziecko. Zapraszamy na trójwymiarową odmianę Tetrisa. Gra naprawdę wciąga!
Tetrollapse Light
Celem w grze jest wyeliminowanie klocków, które znalazły się w studni na początku etapu.
The 8 Queens of Dead
Postaraj się umieścić ośmiu królów na planszy. Gra idealna dla strategów.
The Award Ceremony
Podobna pozycja do swojej poprzedniczki o nazwie "The Inauguration". Tym razem nadzorujesz stado zwierząt, które muszą tak nastawiać swoją głowę, ogon czy ciało, aby lunatyk mógł spokojnie przejść na drugą stronę.
The Equator
Klikamy na trzy liczby znajdujące się koło siebie tak aby ta trzecia była wynikiem dodawania, odejmowania, mnożenia bądź dzielenia.
The Fridge
W grze wystąpią piękni, sławni i bogaci. A jaka będzie w tym Twoja rola? Ano troszkę dziwna, ponieważ będzie trzeba tak przeprowadzić ich do... lodówki, aby uniknąć wścibskich fotoreporterów.
The Genius Test
Kolejny test na inteligencję. Rozwiąż kolejno zadania a dowiesz się na jakim poziomie jest Twój intelekt. Wymagana znajomość angielskiego.
The Great Mahjong
Czyścisz planszę zaznaczając dwa identyczne klocki. W grze używasz jedynie myszki. Pozycja nie jest zbyt skomplikowana.
The Hedgehog Game
Jedna z niewielu tak świetnych pozycji. Zadaniem gracza jest takie "puszczenie z procy" małego punktu w taki sposób, aby znalazł się on w wyznaczonym miejscu na planszy.
The Hidden Ring
Odkryj pola planszy z pierścieniami. Podpowiedź do ukrytych pól znajduje się w lewym, górnym rogu, z czasem ona zanika, więc trzeba zapamiętać układ.
The Inauguration
Nie każdy może w nocy spokojnie spać. Nasz główny bohater również ma z tym kłopot i rozpoczyna swoją wędrówkę po dachach kilkupiętrowych budynków. Musisz upilnować go, aby nie spadł z wysokości.
The Incredibles Memory
Zabaw się w grę na zapamiętywanie. Odkrywaj kolejno karty z postaciami z animowanego filmu "Iniemamocni" i znajduj pary takich samych.
The Mah Jongg Key
Kolejna gra typu mahjong, w której za pomocą myszki klikamy na klocki, o takich samych obrazkach aby zlikwidować je z planszy.
The Polar Express
Gra wzorowana na kinowym hicie. Kiedy pełen wątpliwości chłopiec wsiada na pokład nadzwyczajnego pociągu, jadącego ku Biegunowi Północnemu, wkracza na ścieżkę, która doprowadzi go do wniosku, że dla tych, którym nie brak jest wiary, cuda życia nie blakną.
The Poppit Stress Buster
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
The Princess Tiara
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
The Quiet Night
Zepchnij stworki na sam dół tak aby wszytskie zniknęły. Mogą to zrobić gdy przynajmniej trzy ustawią się w jednej linii.
The Simpsomaker
Teraz możesz stworzyć swoją własną postać do The Simpson wybierz kształt jej głowy, oczu, nosa, brzucha itd. Potem miejsce, w jakim się znajduje np. środek zamarzniętego jeziora napisz jakiś fajny tekst pod nią i wydrukuj.
The Tower Of Hanoi
Zadaniem w grze, jest przeniesienie całej wieży, ze słupa po prawej stronie na ten po lewej. Pamiętaj że możesz kłaść tylko mniejszy krążek na większy.
The Viking Quest
Twoim zadaniem w grze jest podejmowanie optymalnych decyzji w różnego rodzaju kwestiach.
The Violet Tower
Kolejno rozwiązuj zagadki logiczne przechodząc z pomieszczenia do pomieszczenia aż dojdziesz do celu.
Think Donkey! Think!
W ostatnich tygodniach produkcja Shrek przeżywa drugą, a nawet trzecią młodość. My również mamy coś dla Was. Odkrywaj karty z ulubionymi bohaterami filmu już teraz!
threesome
Doprowadź trzy kulki do trzech okrągłych pól zaznaczonych krzyżykiem. Zmieniaj sterowanie kulek klawiszem ctrl i posłuż się sprytem.
Tiles Of The Unexpected
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Timebot
Jesteś robotem. Musisz przedostać się przez labirynty, zbierając po drodze żółte zębatki i używając machiny czasu.
Tirwik
Za pomocą myszki klikaj na obrzeża planszy aby zmieniać kolory kwadratów, by w ten sposób zapełnić tym samym kolorem całą kolumnę.
Toon Shift
Czy jesteś skrupulatny? Z całą pewnością w tej grze będziesz musiał być, ponieważ jednym Twoim zadaniem będzie segregacja stworków tak, aby każdy trafił do odpowiedniego pudełka.
Top Figure
Twoim zadaniem jest uwolnienie kulki z konstrukcji poprzez zabieranie wybranych elementów łączących, ale w taki sposób aby konstrukcja była stabilna a chłopiec nie wpadł do wody.
Totem Destroyer
Wyeliminuj taką ilość klocków z planszy jaka jest wskazana, tak aby złoty totem nie spadł na ziemię ani się nie potłukł.
Totem Destroyer
Wyeliminuj taką ilość klocków z planszy jaka jest wskazana, tak aby złoty totem nie spadł na ziemię ani się nie potłukł.
Touch Typing
Gra - program, który pomoże Ci w znacznym stopniu opanować umiejętności szybkiego pisania na klawiaturze.
Tourist Trap
Pomóż turystom zebrać złote monety i znaleźć wyjście z labiryntu
Trapped 2
Druga odsłona popularnej gry Trapped. Zadaniem gracza jest takie przestawienie klocków znajdujących się na planszy, aby znalazły się one w wyznaczonym dla siebie miejscu.
Trapped 3
Trzecia odsłona logicznej rozgrywki pod tytułem Trapped. Używając przycisków na klawiaturze komputera musisz tak przedstawić odpowiednie klocki, aby każdy z nich był w odpowiednim dla siebie miejscu.
Trapped 4
Czwarta część gry logicznej, w której ustawiasz czy też przesuwasz odpowiednie klocki w należy, ostateczny sposób. Gra pozwala rozgrzać szare komórki do czerwoności.
Trapped 5
Przechodź z pokoju do pokoju i uważaj na czających się wrogów! Zbieraj monety, które przynoszą Tobie cenne punkty. Do poruszania się używaj strzałek na swojej klawiaturze.
Tribute to Grow
Rozwiń życie na planecie dokładając po kolei każdy z elementów. Najważniejsza jest kolejność i Twoim zadaniem jest ją znaleźć.
Tricharge
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Tringo
Ułóż figurę z klocków, taką jaka pokaże się w okienku w jak najkrótszym czasie i zdobywaj za to punkty.
Trolley Dash
Wybrałeś się na zakupy do supermarketu. Twoim zadaniem jest zapamiętać a następnie kupić wszystkie produkty wskazane na liście. Gra na czas.
Twinballs
Doprowadź dwie kulki do wyznaczonych miejsc sterując nimi za pomocą strzałek na klawiaturze, pamiętając, że poruszasz dwa kulkami jednocześnie.
U.N. Weapons Inspector
Wcielając się w eksperta od spraw uzbrojenia, zbadaj wyznaczony fragment w poszukiwaniu broni.
Układaj karty
Sprawdź, czy masz dobrą pamięć. Przed sobą zobaczysz tablicę z 12 polami. Podczas jednego ruchu możesz odkryć dwie karty. Jeżeli trafisz na parę - zdobywasz cenne punkty.
Ultimate Jewel
Kolejna pozycja na myślenie. Ułóż klejnoty tak, aby trzy identyczne znalazły się w jednej linii obok siebie.
Underwear Matching
Zapamiętaj jakie obrazki kryją się pod innymi obrazkami. Następnie w ekranie będą się wyświetlać obrazy, które musisz odkryć. Wygrywasz kiedy telewizor znajdzie się na samej górze.
Unique
Spośród przedstawionych na ekranie w kółeczkach symboli kliknij myszką tylko na ten, który odstaje od reszty.
Universe Search
Pokieruj tak bohaterem aby trafił on do świecącego celu. Pamiętaj jednak o tym, że porusza się on tylko od ściany do ściany.
Unlock
Musisz tak ułożyć jasne pola, aby doły one rozwiązanie zagadce. Pierwsze wrażenie z gry może być nużące, jednak z całą pewnością jest to pozycja godna Waszej uwagi.
Valentines Puzzle
Kolejna pozycja z serii - ułóż puzzle tak, aby powstał obrazek, który masz widoczny po boku. Zadanie jest z całą pewnością dla ludzi, który mają dość sporo wolnego czasu.
Video Game Quiz
Weź udział w małym quizie, jaką postacią z gier wideo jesteś. Odpowiedz na kilkanaście pytań by dowiedzieć się, kto ze znanych gier komputerowych i konsolowych jest do ciebie najbardziej podobny.
Voyage dans le temps
Która to już skolei gra ze śpiochem w roli głównej? Tym razem rzecz dzieje się w odległej prehistorii, gdzie na ziemi nie ma chodników czy dróg, a jedynie wyboiste ścieżki ułożone z kamieni.
Warcaby 2
Typowa i klasyczna gra w warcaby. Zbijaj pionki przeciwnika poprzez przeskakiwanie z pola na pole nad pionkiem rywala.
Warthog Launch
Łazik samochodowy w akcji. Nie pozwól aby zaginał. Uważaj na niebezpieczeństwa. Gra nie jest na poziomie super hiper ale na pewno spodoba się Wam jej skromność.
What Sex is your Brain?
Chcesz się dowiedzieć jakiej płci jest Twój mózg? Ten test wykaże Ci na co tak naprawdę zwracasz uwagę. Przy okazji poćwiczysz język angielski.
Who wants to be the Ringbearer
Milionerzy - Wydanie specjalne, zawierające pytania na temat Władcy Pierścieni. Odpowiedz na piętnaście pytań, pomagając sobie tylko trzema kołami ratunkowymi. Wymagana znajomość języka angielskiego.
Wild mirror
Odnajdź dziesięć elementów różniących obraz z jego lustrzanym odbiciem. Im szybciej tego dokonasz tym więcej punktów zdobędziesz.
Winter Games
To już piąta odsłona przygód chyba największego śpiocha wśród całej wirtualnej rozrywki. Tym razem akcja dzieje się podczas mroźnej zimy. Zrób wszystko, aby główny bohater nie został pośpiesznie obudzony ze snu.
Wisielczy Bobi Bobi
Zagraj w wisielca. Odgaduj hasła wpisując litery alfabetu. Z każdą Twoją chybioną propozycją pojawią się kolejne części ciała.
WitchLore
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Wonderlines
Gra pochodzi z zewnętrznego serwisu.
Word Freak
Na planszy z literami musisz znaleźć w wyznaczonym czasie podane hasła pojawiające się z prawej strony. Odnalezione słowa zakreśl posługując się myszką.
Word Search
Znajdź wszystkie słowa z listy znajdujące się po prawej stronie, na tablicy po lewej pośród porozrzucanych losowo literek.
World of the Rings
Obracając kołem, wyszukaj minimum trzy takie same kwadraty, o jednakowym kolorze i wyklucz je z planszy.
Wypraw chłopaka
Bardzo zabawna gierka o zachowaniu chłopaka przed wyjściem na randkę. Pomóż mu oprzeć się pokusom i zapobiec konsekwencjom jego nieodpowiedzialnego zachowania.
Xiang Qi Training
Szachy - gra strategiczna przeznaczona dla dwóch graczy.
Xmas Corner
Świętemu Mikołajowi dzień przed świętami uciekły prezenty. Pomóż mu je zapędzić wszystkie w kozi róg i pozbierać. Pomocny w tym będzie Twój wierny renifer.
Xraye
Gra logiczno zręcznościowa w której wykorzystujesz znajomość praw fizyki. Musisz rozbujać wieszak strzałkami i przenosić na inne zaczepy. Spacją go uwalniasz i możesz przerzucać między poziomami.
Yellow Out
Manipuluj tak zaparkowanymi pojazdami, aby żółty samochód mógł wyjechać bez żadnych problemów.
Your Face
Jesteś rysownikiem. Twoim zadaniem jest odtworzyć rysopis osób poszukiwanych listem gończym, ale masz na to ograniczony czas.
Yuri´s Shell Shuffle
Na Ziemię przybył kosmita, który próbuje zbić tutaj majątek na oszukiwaniu ludzi. Znajdź jego oko pod jednym z trzech kubków i nie daj się zwieźć.
Zgadnij ile mam lat
Odgadnij ile lat może mieć minka przedstawiona na ekranie. Wpisuj wiek od 1 do 99 i obserwuj. Im większy uśmiech tym bliżej jesteś rozwiązania zagadki.
Znax
Jedna z popularniejszych gier logicznych. Zadaniem gracza jest takie ułożenie kwadracików, aby te o tym samym kolorze znajdowały się obok siebie. Pozycja naprawdę wciąga.
Zoo Keeper
Przesuwaj zwierzęta, tak by minimum trzy znalazły się w jednym rzędzie i zostały usunięte z planszy.
© Gry Online 2014